nametag در اینستاگرام

nametag در اینستاگرام

nametag در اینستاگرام

nametag در اینستاگرام– در اینستاگرام به تازگی راهی جدید ارائه شده است که به ما کمک می کند به راحتی افرادی را که در زندگی روزمره ملاقات می کنیم در این شبکه ی اجتماعی پیدا کرده و آن ها را به راحتی دنبال کنیم و از حال و روز ان ها در سر تا سر جهان و هر کجا که باشند با خبر شویم و دوستان خود را پیدا کنیم و با ان ها ارتباط بر قرار کنیم و هم چنین رفع دل تنگی کنیم.این راه جدید و بسیار جالب و محبوب با ایده ای جذاب که اینستاگرام آن را با نام nametag معرفی کرده است با نمایش نام کاربری شما بر روی صفحه نمایش تلفن همراه به صورتی که برای فالوور های آینده ی شما قابل رویت باشد دسترسی افراد مختلف به یک دیگر را در اینستاگرام اسان تر می کند و این گونه است که به راحتی می توانید اطرافیان خود را پیدا کرده و ان ها را دنبال کنید . در واقع اینستاگرام این شبکه مجازی بزرگ با ایده منحصر به فرد nametag خود این بار در تمامی نقاط جهان تحسین ها و افتخارات بسیاری را برای خود به دست اورده است .ظاهرا به طرز خارق العاده ای قصد اینستاگرام از این قابلیت یعنی همین nametag این است که کاربران بتوانن از فضای آفلاین به صورت مستقیم به اینستاگرام خود منتقل شوند مثلا در نمایشگاه که غرفه دارید یک گوشه (nametag instagram) را بچسبانید بر روی یک ورق کاغذی تا در دید تمامی مراجعه کنندگان قرار بگیرد و آن را اسکن کنید و تا شما را فالوو کنند و هم چنین می توانید بر روی کارت ویزیت خود چاپ کنید تا مورد استفاده واقع شود. 

nametag در اینستاگرام –در اینستاگرام این موضوع مورد عجیب و جالب و سختی نیست که بخواهیم بگوییم فضای مجازی اینستاگرام به سراغ ویژگی های اسنپ چت رفته باشد و آن را با کمی عوض کردن و تغییر دادن آن را برای بینندگان جذاب کرده باشد .و این موضوع که برای شما در متن می گوییم برای شما اتفاق افتاده است که اینستاگرام باز هم با الهام گرفتن از برنامه اسنپ چت قابلیت nametag را به قابلیت های خود اضافه کرده است و همین طور در اختیار کاربران اینستاگرام قرار داده است و هم چنین با رو نمایی از این قابلیت مورد توجه تمامی کاربران قرار گرفت و از ان استفاده های متعددی کاربران اینستاگرام کردند .  

و اما شما با کمک این خاصیت توانسته اید یک کد دیجیتالی را در اختیار دنبال کنندگان و کاربران اینستاگرام قرار داده است و همین طور که متوجه شدید کاربران اینستاگرام می توانند با اسکن گرفتن بسیار راحت و سریع یک کاربری را به داخل دایره دوستان خود اضافه کنند .البته نا گفته نماند که (nametag on instagram) به نسبت به اسنپ چت کد ویژگی های بسیاری را در خود جای داده است و قابلیت های متعدد و زیادی را دارد و همین طور نسبت به آن پیشرفت هایی را دارد و این که شما می توانید و یا کاربری می تواند برای شما این امکان وجود دارد که این کد های دیجیتالی را عوض کرده باشید و آن هم به دلیل این که مثلا بخواهید شخصی سازی کرده باشید .و همان طور که مشاهده کرده باشید می بینید که کد های دیجیتالی در nametag on instagram از سه تم رنگی تشکیل شده است . که شامل تم رنگی ،تم اموجی و تم سلفی ساخته شده است . که کاربران از بین این سه تم یکی را به دل بخواه خود انتخاب کنید . و هم چنین شما می توانید هر کدام یک از این تم هایی که می خواهید را شخصی سازی کنید .

مانند این است که بخواهید اموجی های تم اموجی را عوض کنیم این که ظاهرا فرقی به کد های دیجیتالی که در nametag می باشد را ندارد . برای این که بتوانید به nametag ودسترسی کاملی را داشته باشید و همین طور آن را شخصی سازی کنید . باید اول به صفحه پروفایل خود در اینستاگرام بروید .اما اگر موبایل شما اندروید باشد برای این دستگاه ها در ابتدا به صفحه پروفایل خود بروید و سپس nametag که در بالای صفحه شما قرار دارد لمس کنید . ولی اگر کاربری موبایل آن اپل باشد . شما باید در ابتدا به سراغ علامتی که سه خط افقی دارد بروید و بعد منوی که به سمت چپ کشیده شده است را ببینید در آن صورت اگر شما با دقت نگاه کنید و علامت و یا نماد nametag را خواهید دید .با لمس علامت nametag شما مستقیم به صفحه خصوصی سازی آن منتقل داده می شوید . و حالا شما هم می توانید هر مدلی که می خواهید و دوست دارید مدل و قیافه کد دیجیتالی خود را عوض کنید . برای همین عوض کردن و تغییر دادن تم ها هم فقط کافی است اسم آن ها را انتخاب کنند تا تم بعدی را در مقابل شما ظاهر شود .

و شما وقتی که به تم بعدی برده شوید شما هم چنین می توانید با کلیک کردن بر صفحه و رنگ و یا اموجی هایی که آن تم را تغییر بدهیم . وقتی شما با نnametag شخصی سازی کردید و تمام شد . نوبت به این می رسد که بدانید چگونه nametag کاربران دیگر را زودتر اسکن کنید و هم چنین آن ها را به جمع کاربران نزدیک مجازی خود بیاورید .و شما برای این کاری که می کنید بهترین روش این می باشد که شما در پیج خود به قسمت اکسپلور بروید و در آن جا نوار های قسمت بالای علامت nametag را لمس کنید .و بعد با  این کار دوربین گوشی موبایل شما فعال می شود . و در آن زمان آماده می شوید که nametag کاربران دیگری را اسکن کنید . و بلافاصله بعد از این که اسکن nametag یک کاربر و بعد پروفایل آن شخص برای شما و در اختیار شما قرار می گیرد .و اگر شما از فعال های فضای مجازی اینستاگرام باشید حتما این را می دانید که شبکه اجتماعی اینستاگرام تعداد بسیار زیادی کاربر برای خود دارد و همچنین یافتن کاربران با استفاده از اسم کاربری آن ها یک کار بسیار مشکل است . که به سادگی آن را نمی توانیم در دسترس خود داشته باشیم .مثلا اگر شما بخواهید که نام کاربری را از طریق اسم و فامیلی آن فرد را پیدا کنید .

چگونه در اینستاگرام Nametag بسازیم ؟

امروزه  همه ی کاربران فضای مجازی اینستاگرام به Nametag  مسلط هستند .ولی برای کاربرانی که بلد نیستند برای استفاده از Nametag فضای مجازی اینستاگرام فقط شما باید وارد صفحه ی اینستاگرامی خود شوید و از این طریق قسمت تنظیمات، بر روی کلمه ی Nametag کلیک کنید. در این قسمت اینستاگرام به طور سیستمی Nametag  پیش‌فرضی را به شما به نمایش می‌ گذارند ولی  اگر آن ، شما به آسانی می‌توانید شخصی‌ و خصوصی سازی کنید .

سه گزینه برای شخصی خصوصی سازی در اختیار شما وجود دارد:

nametag در اینستاگرام –که در واقع اولین مورد عوض کردن بک‌گراند Nametag شما در فضای مجازی اینستاگرام می باشد و شما برای این کار فقط کافی است شما بر روی یک بک ‌گراند Nametag خود کلیک کنید تا اموجی‌ها و شکلک ها به شما نشان داده شوند! و همین طور به آسانی شما می‌توانید اموجی بک گراند خود را عوض کنید .اگر شما خواستید یک Nametag رسمی و خوبی را در پیج  اینستاگرام خود داشته باشید، می‌توانید به جای این که شما از یک رنگ در قسمت COLOR هم چنین شما به راحتی می‌توانید رنگ بک‌گراند خود را شخصی و خصوصی ‌سازی کنید.اگر شما قصد این را داشتید که برای Nametag خود در فضای مجازی اینستاگرام یک صفحه خصوصی را درست کنید، و به راحتی شما می‌توانید یک عکس یا تصویر سلفی از خود را در آن جای دهید . شما برای این کار کافی است دوربین گوشی خود را که مربوط به عکس گرفتن است را انتخاب کنید و تصویری را که برای قرار گرفتن در یک بک‌گراند Nametag فضای مجازی اینستاگرام خود بگیرید. و در آخر کافی است با انتخاب بر روی گزینه ضرب در پنجره باز شده در Nametag را ببندید تا تنظیمات به صورت خودکار ذخیره شوند.