سوالات متداول

در بخش سوالات متداول به کلیه سوالاتی که در ذهن شما شکل گرفته پاسخ دادیم

 

سوالات متداول:

-چرا فست تلگرام؟
در این سایت شما به صورت مستقیم خرید خود را از برنامه نویس کرده و هیچ گونه مبلغی جهت دلالی و بازاریابی نخواهید پرداخت بدین خاطر مبالغ کاملاً مناسب می باشد.ضمناً در نظر داشته باشید که شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما کلیه ابهامات و مسائل را حل نمایید.

-آیا اعضای ارسالی ریزش می کنند؟
طبیعی هست که ممبر واقعی ریزش داشته باشد ولی میزان ریزش بستگی به کیفیت کانال و مدیریت دارد و از 0 تا 20 درصد ریزش به همراه خواهد داشت.

-ممبرها بازدید دارند؟
بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و حدود 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

-ممبر هایی که گرفته می شوند چه فرقی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟
ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد هیچ گونه ریزشی نخواهند کرد.

-سوابق کاری فست تلگرام چه می باشد؟
فست تلگرام کار خود را از دی ماه سال 94 در زمینه پوش نوتیفیکیشن آغاز و تاکنون بیش از ده ها کانال به کمک ما سفارشات موفق داشته اند که کانال های کوچک و بزرگ تلگرام را شامل می شوند و در حال حاضر بیش از ده سایت و کانال به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما فعالیت کاری دارند.

آیا پوش اد همان اجباری می باشد؟
خیر در روش پوش اد اولویت با ممبرهایی می باشد که آنلاین هستند برای همین زمان بیشتری صرف عضوگیری خواهد شد در روش پوش اد بازدید کمتر بوده چرا که اعضا به صورت میوت وارد کانال خواهند شد.در نتیجه پوش اد روش بهتری برای خرید ممبر واقعی تلگرام می باشد.

پوش اد یا اجباری؟
میزان ریزش در پوش اد تنها بیست تا سی درصد در بیست و چهار ساعت بوده است در صورتی که در روش های دیگر میزان ریزش خیلی بیشتر و ماندگاری و بازدهی هیچ وقت به پوش اد نخواهد رسید.

پاپ آپ بهتر از یا پوش اد؟
در روش پاپ آپ اعضا به صورت مستقیم وارد کانال خواهند شد و می توانند کانال را ترک نموده همانند روش پوش اد که کاربر حق انتخاب دارد،به طور کلی این دو روش شبیه به یک دیگر بوده با این تفاوت که در روش پوش اد بازدهی و ماندگاری خیلی بالا تر بوده ولی میزان ریزش در روش پاپ آپ بیشتر از پنجاه درصد خواهد بوده و توصیه نمی شود.پاپ آپ همانطور که بازدید بیشتری دارد ریزش بیشتری هم خواهد داشت و از لحاظ هزینه قیمتی نزدیک به دو برابر پوش اد دارد.

نوتیفیکیشن یا پوش اد؟
یکی از بهترین روش های جذب و افزایش ممبر در تلگرام پوش نوتیفیکیشن بوده است اما امروزه به علت آپدیت جدید تلگرام این روش بازدهی کمی به همراه داشته و نمی توان ممبر زیادی از این روش جذب کرد و قیمت آن بیش از سایر روش ها بوده شاید قیمتی سه تا چهار برابر پوش اد دارد. این درصورتیست که بازدهی این روش شبیه به روش پوش اد بوده و از ماندگاری یکسان برخوردار می باشند.

میزان ماندگاری پوش اد به چه صورت بوده و آیا میزان ممبر ارسالی بیشتر از مقدار درخواستی می باشد؟
در این روش میزان ماندگاری بالا بوده و هنگامی که شما ممبر درخواستی خود را خریداری می کنید میزان بیشتری برای کانال شما لحاظ خواهد شد به عنوان در صورتی که شما هزار ممبر خریداری کنید حدود هزار پانصد ممبر به کانال شما جوین خواهد شد و بیش از هزار ممبر در کانال شما باقی خواهد ماند.پس روش پوش اد ماندگاری بالایی به همراه خواهد داشت.

 

membergir0 سوالات متداول
افزایش ممبر واقعی تلگرام