گیفت استوری اینستاگرام

گیفت استوری اینستاگرام

گیفت استوری اینستاگرام

گیفت استوری اینستاگرام -اما همین طور که دیده اید شبکه اجتماعی اینستاگرام در تازه ترین به روزرسانی خود مکان ارسال گیف در استوری اینستاگرام را ارائه کرده است ولی در بسیاری از کاربران از طریق ارسال و استفاده از آن ها در استوری خود آشنایی کاملی را ندارند. ما در این متن قصد داریم به آموزش از طریق ارسال (گیف استوری اینستاگرام) بپردازیم و طریقه استفاده ان را برای شما شرح دهیم. هم چنین شما می توانید با موبایل ، کمک همراه ما در این مقاله باشید .شما فایل های گیف یا GIF عکس متحرک و بی صدایی هستند که این روزها استفاده از این عکس های متحرک در اپیلیکشن پیام رسان گوناگونی مانند تلگرام خیلی زیاد دیده شده است. عکس و یا تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که دارند برای فرستادن ویدئوهای کوتاه خیلی مناسب می باشند و کاربران در صفحه های مجازی مختلف مانند اینستاگرام به ان علاقه بسیاری نشان داده اند و از این گیفت های زیاد یا تصاویر متحرک نهایت استفاده را در استوری های خود می برند .

و در رابطه با گیفت استوری اینستاگرام و همین طور که متوجه شدید اینستاگرام نیز با درک محبوبیت گیف ها (GIF) مقداری پیش قابلیت اضافه کردن گیف به استوری کاربران اینستاگرام را ارائه کرده است ، اما متاسفانه بسیاری از همین کاربران شبکه اجتماعی  اینستاگرام با نحوه انجام این کار آشنا نمی باشند .و برای همین ما تصمیم گرفته ایم که متنی را  اختصاص به تدوین کرده و به موجب نحوه فرستادن گیف استوری اینستاگرام (GIF) را برای شما عزیزان و مخاطبان اینستاگرام شرح دهیم. و چنان چه در ارتباط  با هر یک از مراحلی که گفته شده سوالی برای شما پیش آمد ، شما به راحتی می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان قسمت پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی بهتر و جامع تری را از آن ها بخواهید. پس برای همین با ما همراه باشید و شکیبا باشید.و همان گونه که اشاره کردیم از وقتی که معرفی شده تا کنون شبکه اجتماعی اینستاگرام با قرار دادن قابلیت های گوناگونی که به یک بستر محبوب در میان رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. که در این پلت فرم اخیرا مجموعه ای از خاصیت های تازه ای خود را در قسمت استوری ارائه کرده است . تلاش های اینستاگرام برای تحول بخشی فضای خود بسیار است که نتیجه ها و باز خورد های خوبی هم دریافت می کند .gif اینستاگرام یکی از آن ها است که امکان تولید محتوا و موضوع خلاقانه و جالب و دیدنی را برای زیاد تر شدن مقدار تعامل کاربران در فضای مجازی بزرگ اینستاگرام با مخاطب های زیاد خود فراهم کرده است.

 •  و اما می رسیم به این که ما چرا باید از گیف در استوری های اینستاگرام خود استفاده کنیم و چه سودی برای ما دمی توتند به همراه داشته باشد؟
  همین طور شما با استفاده از شکلک ها و اموجی های  متحرک که در استوری اینستاگرام غیر از این که به جذابیت استوری ها اضافه می کند که باعث زیاد شدن نرخ تعامل در پیج های شما می باشد که با حجم زیادی از مخاطب ها که در شبکه اجتماعی اینستاگرام می شود و میزان این که دنبال کنندگان شما پاسخ استوری شما را می دهند خیلی بالا می رود.
 • سپس شما با استفاده از همین (گیفت استوری اینستاگرام)  که این قابلیت اینستاگرام داغ ترین و جدیدترین روش بازاریابی حساب می شود . و علاوه بر این داشتن گیف های متحرک با نام تجاری برند شما به پیشرفت کسب و کار کمک به سزایی را خواهد داشت در واقع اینستاگرام راه های مختلف و متعدد زیادی را برای افزایش درامد و سود شما از صفحه ی خود ارائه می دهد .
 • و می رسیم به این که چجوری می توانیم در استوری شبکه اجتماعی اینستاگرام خود گیف بسازیم ؟
  و شما برای درست کردن این کار تنها کافی است آیکن دوربین گوشی که در بالای صفحه می باشد را لمس کنید و بعد از این که عکس و یا تصویر ویدیو مورد نظر خود را بر  روی آیکن استیکر و اموجی که در بالای صفحه گوشی می باشد را کلیک کنید.
 • و همین طور شما گزینه گیفت را انتخاب می کنید و شما باید دقت داشته باشید که قبل از استفاده از قابلیت گیفت در فضای مجازی اینستاگرام آی پی گوشی  خود را عوض کنید .
 • و سوال بسیار مهمی که ذهن ما را به خود درگیر می کند این است که چرا گیف های شبکه اجتماعی اینستاگرام برای پیج ما باز نمی شوند؟
  و اما شما  هم چنین از آن جایی که گیف های شبکه اینستاگرام از سایت Giphy بارگذاری می باشند و به طور کلی برای رفع این مشکل بزرگ لود نشدن گیف را در استوری شبکه اجتماعی اینستاگرام هم نیاز به استفاده از روش و ترفند هایی که عوض کردن  آی پی را دارید.
 •  و اما نکته کلیدی که باعث ایجاد سوال برای کاربران می باشد این می باشد که آیا می توانیم برای یک برند  گیف اختصاصی برای پیج خود ایجاد کنیم ؟
  در جواب باید بگوییم بله شما حتما می توانید. به دلیل این که شما به راحتی می توانید گیف مختص برای کسب و کار و درآمد زایی خود را  ایجاد کنید. و همین طور شما برای انجام این کار باید در ابتدا در سایتی که  Giphy  می باشد ثبت نام خود را انجام دهید و سپس از دریافت ایمیل حساب کاربری خود را فعال کنید.
 • و بنابراین شما بعد از ابن به آسانی می توانید گیف های خود را به مجموعه ی گیف های شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دهید . و همین طور شما باید دقت داشته باشید که گیف های شما نباید پس زمینه درستی را داشته باشد.
 • و همین طور شما یکی از روش و ترفند های زیاد تر شدن جذابیت و جالب شدن استوری های فضای اینستاگرام  که همین طور استفاده از gif های متحرک می باشد.  که شما در این مطالب به آموزش نحوه فرستادن عکس و یا تصویر متحرک در استوری اینستاگرام می پردازیم.

و هم چنین شما باید با زیاد شدن gif به گیفت استوری ها خیلی ساده است و تنها شما قبل از استفاده، از این قابلیت لازم می باشد ip  که خود را عوض کنید.و اما اگر شما در رابطه با فرستادن اموجی ها و شکلک های متحرک در استوری اینستاگرام سوالی را داشته باشید  در قسمت دیدگاه ها می توانید مطرح کنید .و اما شبکه اجتماعی بزرگ اینستاگرام به صورت جدید قابلیت قرار دادن گیف در قسمت استوری را به برنامه های خود اضافه کرده می باشد که در این صورت مورد توجه خیلی از کاربران و مخاطب ها خود در سرتاسر جهان قرار گرفته می باشد . ولی متاسفانه خیلی از کاربران و مخاطب ها  هم چنان با نحوه قرار دادن گیف در قسمت استوری به طور کامل آشنایی را ندارند.

برای فرستادن گیف در قسمت استوری اینستاگرام به سه مرحله زیر توجه داشته باشید :

1-  اول این وارد برنامه اینستاگرام خود شوید و مانند قبل  اقدام به فرستادن  یک استوری در اینستاگرام کنید.  و برای این کار دوربین گوشه و در قسمت سمت چپ و بالا صفحه را انتخاب کنید و عکس دلخواه خود را ثبت کنید.

2- دوم این که “استیکر” موجود در قسمت سمت راست و بالای صفحه را انتخاب کنید. این نماد در تصویر فوق و سمت چپ نشان داده می شود .

3- و سوم این که در آخر گزینه GIF را لمس می نمایید و به اسانی گیفت مورد نظر خود را در استوری خود قرار می دهید.