کامنت فیک در اینستاگرام

کامنت فیک در اینستاگرام

کامنت فیک در اینستاگرام

کامنت فیک در اینستاگرام -قطعا شما هم در فضای مجازی اینستاگرام با صفحه های زیادی برخورد داشته اید و اما دنبال کننده های غیر عادی را دیده اید و همین طور شما به هر علتی در اطمینان کردن به آن صفحه ها و پیج ها مشکوک می شوید آیا شما هم می خواهید به آن قبیله از صفحه ها تبلیغاتی را بدهید و یا می خواهید خرید کنید.البته این را هم بگویم که هر پیجی که فالوور هایی که و یا دنبال کننده های جعلی برای خود داشته باشد به آن معنا نیست که مورد اعتماد نباشد .و اما می خواهیم ترفند و یا تشخیصی که یک پیج و یا صفحه ای فالوور های آن و مخاطب های آن ایا جعلی باشند یا واقعی چطور می باشد ؟ همین طور که در قسمت بالا بصورت خلاصه و مختصر گفتم در این قسمت ما چند ترفند برای این که متوجه شویم فالوور های صفحه ای جعلی هستند را بیان می کنیم و شما با روش های گفته شده می توانید به راحتی آن را تشخیص دهید.

و اما ترفند اولی که وجود دارد این است که شما باید او از همه پیج و صفحه را ببینید که په موضوع و محتوایی را تولید می کند برای این کار باید در اینستاگرام یک پیج را به دلخواه انتخاب کنید که فقط 25 پست در خود جای داده باشد و اما تاریخ اولین پستی که در شبکه اجنماعی بزرگ اینستگرام به اشتراک گذاشته است ولی سطح هزار فالوور دارند برای همین اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند جعلی بودن دنبال کننده ها که صحیح هم می باشد .و یا این که پیجی که و یا صحفه ای که درباره ی فروش لباس باشد ، در روز 15 پست از مدل های متفاوت لباس را منتشر می کند و 500 هزار دنبال کننده هم دارد و البته باز هم این چیزی که به ذهن ما خطور می کند و به ذهن ما می رسد این می باشد که هر 500 هزار نفر باید هر روز 15 مدل لباس را ببینند و البته این را هم بگویم که صفحه هایی که فروشگاهی هستند در کنار فروش محصولات خود پست ها و تصاویر و مطالب بسیار جالبی هم منتشر می کنند که دنبال کننده را خسته نکند از دیدن تکراری  مدل های لباس که در این پیج می باشد .

و اما ترفند دومی که وجود دارد این است که ما می توانیم فالوور های و یا دنبال کنندده های پیج را بررسی کنیم اولین کاری که می کنیم این است که به بخش دنبال کننده های پیج دلخواه خود برویم و به طور لیست آن هارا مشاهده کنیم که اگر تعداد بسیاری از دنبال کننده های عربی و روسی و المانی و امریکایی و غیره را دیدید که اسم و نام کاربری های آن ها غیر عادی باشند یا عکس پروفایلی نداشته باشند سریعا متوجه می شوید که این پیج فالوور و کامنت و لایک جعلی دارد .و یا این که صفحه ای که باز می کنید به صورت مشکوک باشد و تعداد مخاطبان آن و فالویینگ با هم تعادلی را نداشته باشند مانند وقتی که شما 200 دنبال کننده را می بینید ولی 10000 هزار فالویینگ را می بینید پس این پیج یک صفحه جعلی می باشد .و اما ترفند سومی که می خواهم برای شما بگویم بررسی کردن کامنت های پست های پیج می باشد.

بررسی کامنت  فیک دراینستاگرام

کامنت فیک در اینستاگرامترفند سومی که وجود دارد این است که شما باید کامنت های پست های پیج را به طور کاملی و دقیقی بررسی کنید . یک راه حل خیلی راحت دیگر وجود دارد و ان این است که بررسی کامنت های پیج دلخواه می باشد . توجه داشته باشید و نگاه کنید که چه حساب کاربری هایی کامنت می گذارند و دقیقا مثل ترفند دوم به آی دی، عکس پروفایل و تفاوت بین فالوور و فالویینگ های آن ها توجه کنید و بصورت راحت متوجه می شوید که کامنت های این صفحه مجازی اینستاگرام جعلی است. هم چنین توجه داشته باشید و ببینید متن کامنت ها و محتوای ان ها به چه صورت می باشد و کاربران چه موردی را در کامنت ذکر کرده اند و ایا محتوای کامنت کاربران با پست مورد نظر هم خوانی دارد یا کامنت ان ها بی مورد و اساس نوشته شده است؟. همین طور اگر شما مشاهده کردید که در اغلب کامنت ها متن های تکراری و کسل کننده از قبیل “خیلی خوب است، لایک ، عالیه ، زیبا و پست های خوبی داری و غیره” بود شک نکنید کامنت ها جعلی در اینستاگرام می باشند و برای تبلیغ همین طور افزایش فالوور در صفحه شما می شود .

ترفند چهارم همین طور آخرین ترفند برای شناسایی پیج فیک و یا شناسایی دنبال کننده ها و کامنت های جعلی می باشد که شما لایک و کامنت را در پیج اینستاگرام بررسی کنید شما باید اول از همه پیج دلخواه خود را فالوور کنید و صبر داشته باشید و منتظر باشید پستی را ارسال کند . بعد از ارسال پست و شما باید ان را مشاهده کنید و بررسی دقیق را در ان پست اعمال کنید که آیا در یک ساعت اول میزان لایک و کامنت ها بسیار کم می باشد ؟ آیا خیلی کم به تعداد لایک ها اضافه می شود؟ و یا این که ملاحظه کردید به صورت تصادفی به شدت و سرعت میزان لایک و کامنت ها افزایش می یابد و این پیج و صفحه مشکوک به فالوور جعلی می باشدکه برای شما می تواند کار مثبتی باشد و  همین طور برای آن ها ایجاد افزایش کامنت و لایک هم می باشد .هم چنین شما می توانید ساعت کامنت ها را هم مشاهده کنید که کاربران در زیر هر پست چه زمانی نظر خود را ارسال کرده اند و ببینید که آیا کامنت های پست در زمان های نزدیک یا بدون فاصله ارسال شده ان ؟. برای مثال 50 کامنت در کمتر از 10 دقیقه منتشر شده است و بعد ان کامنت دیگری ارسال نشده باشد و همین طور دیگر به جز چند موردی کامنت دیگری را منتشر نشده باشد پس برای همین شما باید شک کنید و هم چنین با بررسی این موارد فوق تا 95 درصد شما می فهمید که کامنت جعلی در اینستاگرام می باشند. حتی شاید متوجه این مورد شوید که کلا پیج مربوطه جعلی می باشد.

دقت داشته باشید هیچ ترفندی برای زیاد شدن دنبال کننده های اصلی فضای مجازی اینستاگرام به غیر از استفاده از ربات اینستاگرام وجود نخواهد داشت و مطمئن ترین راه است اما اگر از ربات های معتبر برای افزایش لایک یا کامنت یا دنبال کننده استفاده شود .و اما در همه ی ترفند هایی که به شکل ها و روش های متعدد و مختلف زیادی در سایت های متفاوت مشاهده می کنید همه ی آن ها  روش های مختلفی را برای دریافت فالوور و دنبال کننده های جعلی می باشند ولی همان طور که اشاره کردیم ربات ها با مدل  های خاصی به صورت هدف دار برای شما فالوور پبدا می کنند و شما در جهت کسب اطلاعات زیاد تری به راحتی می توانید به << ربات اینستاگرام به چه صورت فعالیت میکند؟ >> مراجعه کنید.و همین طور در یکی از انواع این ربات ها، اینستاربات می باشد که به آسانی و هم چنین بدون هیچ گونه ریسک و خطر می توانید 3 روز رایگان از آن استفاده کنید. و هم چنین برای ورود شما به این سایت بر روی ربات اینستاگرام می توانید کلیک کنید.

کامنت فیک در اینستاگرام

بهتر است این را هم بدانید که در بعضی از این برنامه های به طور تعاملی و رایگان کار می کنند و در این نرم افزار شما در ازای انجام کاری یک بودجه ای را دریافت می کنید که با آن شما می توانید برای خود لایک و یا کامنت بگیرید و در بعضی دیگر رایگان نمی باشند و در ازای دریافت مبلغی برای شما خدماتی را ارائه می دهند. در بسیاری از مواقع در واقع ربات ها برای افزایش دنبال کننده و افزایش لایک و افزایش بازدید پست و افزایش کامنت و افزایش بازدید استوری و غیره هزینه ای در مقابل کاری که برای شما انجام می دهند دریافت می کنند .هم چنین شما می توانید برای افزایش درآمد خود در اینستاگرام تمامی این موارد را خریداری کنید و تبلیغات گسترده ای را اینستاگرام برای صفحه ی مجازی خود انجام دهید که سود به سزایی برای شما به همراه می اورد. این تبلیغات گسترده برای شناختن محصول یا برند شما صورت می گیرد که به سرعت با افزایش فروش مواجه می شود و به مقدار زیادی مشتریان که کاربران اینستاگرام هستند به شما برای خرید محصول یا پیکیج شما پیام میدهند و سر شما شلوغ می شود.

 

پیشنهاد میکنم برای خرید کامنت اینستاگرام روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید کامنت اینستاگرام