پیام عمومی تلگرام

پیام عمومی تلگرام

پیام عمومی تلگرام

پیام عمومی تلگرام در شاید کاری غیر ممکن باشد که فست تلگرام آن را ممکن ساخته است شما در حالت عادی قادر نخواهید بود به بیش از 20 تا 30 نفر پیام عمومی یک نواخت ارسال کنید چرا که به دلیل سوء استفاده های کاربران انجام این عمل به گونه ای غیر ممکن شده است اما ما آن را ممکن ساخته ایم و قادر هستیم به بیش از بیست هزار نفر در طول روز پیام ارسال کنیم.

تلگرام در واقع یک پیام رسان است و پیام رسان ها امکانات و کارایی مشخصی دارد مانند واتس اپ و وایبر اما این امکانات به گونه ای در تلگرام بسیار پیشرفته شده است و قابلیت های گروه و سوپر گروه و کانال تلگرام و حتی ربات و نظر سنجی و هشتگ و ده ها قابلیت دیگر نیز به آن اضافه شده است که برای یک پیام رسان بسیار مواردی بیش از حد انتظار است که رقبای تلگرام از این موارد بی نصیب مانده اند. پس به جرات می توان گفت که تلگرام برنامه ای بسیار محبوب است و از جایگاه بالایی در جامعه جهانی برخوردار است.

شاید با خود بگویید که پیام عمومی چه ارزشی دارد و این روش را با ارسال پیامک مقایسه کنید در جواب باید گفت که شاید شما طی روز چندین پیامک تبلیغاتی دریافت کنید در صورتی که این میزان در تلگرام به صفر می رسد هر چه پیام کمتری برای شما ارسال شود مسلماً توجه بیشتری به پیام ها می کنید به خصوص که این پیام ها در بستر تلگرام ارسال شود.

پیام عمومی تلگرام بسیار پر کاربرد است چرا که علاوه بر اینکه بازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر روش ها دارد ما می توانیم با ارسال پیام عمومی را به اعضایی خاص ارسال کنید این اعضا می توانند خانم و یا آقا باشند و حتی می توانند در منطقه خاص از دنیا قرار داشته باشند و یا اعضایی خاص با دسته بندی خاص باشند. این مورد لازم به ذکر است که اعضای هدفمندی که در روش افزایش اعضا با پیام انبوه تلگرام جذب می کنید بسیار با کیفیت بوده و بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.

تبلیغات هدفمند تلگرام

اگر دنبال روشی انحصاری و مفید و پربازده و بسیار کم خرج هستید و یا اگر قصد فروش دارید و یا می خواهید اطلاعیه ای را به اعضایی خاص ارسال کنید بهترین گزینه برای شما پیام عمومی تلگرام است. فست تلگرام با وجود محدودیت هایی که در شبکه های مجازی به خصوص تلگرام وجود دارد این امکان را فراهم کرده است که با کمک ارسال پیام عمومی تلگرام شما بتوانید تبلیغاتی هدفمند و پربازده و سود دهی را تجربه کنید.

 

چرا باید تبلیغات عمومی با روش پیام عمومی تلگرام انجام داد؟

بدون شک تلگرام یک پیام رسان محبوب و پر کاربرد است که میلیون ها ایرانی در آن فعالیت می کنند شما می توانید به راحتی به دیتابیسی هدفمند و جامع از طریق تلگرام و تیم فست تلگرام وصل شوید و تبلیغات خود را کاملاً هدفمند با بازدهی بسیار بالا انجام دهید.توجه داشته باشید که ارسال پیام عمومی در تلگرام بسیار پرکاربرد تر و مفید از ارسال پیامک عمومی است. چرا که بسیار کم این روش انجام می شود و بسیار سختی های خاص خود را دارد.

تعرفه خدمات ارسال پیام انبوه تلگرام