پوش اد

پوش اد

پوش اد

افزایش ممبر تلگرام به روش پوش اد یک نوع تبلیغات سازمان یافته به کمک برنامه ای تلگرامی می باشد به گونه ای که صاحب برنامه تلگرام غیر رسمی می تواند هر تعداد از اعضای آنلاین برنامه خود را به داخل کانال ها با استفاده از تگ به صورت میوت جوین کند.این روش به گونه ای می باشد که در ابتدا بازدید کمی به همراه دارد ولی به مرور زمان بازدید بیشتر خواهد شد.افزایش ممبر تلگرام با این روش بسیار ارزان قیمت و سریع می باشد.

تعرفه افزایش ممبر واقعی تلگرام

برای دیدن تعرفه ها تماس بگیرید

 

سوالات متداول:

آیا پوش اد همان اجباری می باشد؟
خیر در روش پوش اد اولویت با ممبرهایی می باشد که آنلاین هستند برای همین زمان بیشتری صرف عضوگیری خواهد شد در روش پوش اد بازدید کمتر بوده چرا که اعضا به صورت میوت وارد کانال خواهند شد. در نتیجه پوش اد روش بهتری برای خرید ممبر واقعی تلگرام می باشد.

افزایش ممبر واقعی پوش اد یا اجباری؟
میزان ریزش در این روش تنها بیست تا سی درصد در بیست و چهار ساعت بوده است در صورتی که در روش های دیگر میزان ریزش خیلی بیشتر و ماندگاری و بازدهی هیچ وقت به پوش اد نخواهد رسید.

افزایش ممبر واقعی پاپ آپ بهتر از یا پوش اد؟
در روش پاپ آپ اعضا به صورت مستقیم وارد کانال خواهند شد و می توانند کانال را ترک نموده همانند روش پوش اد که کاربر حق انتخاب دارد،به طور کلی این دو روش شبیه به یک دیگر بوده با این تفاوت که در روش پوش اد بازدهی و ماندگاری خیلی بالا تر بوده ولی میزان ریزش در روش پاپ آپ بیشتر از پنجاه درصد خواهد بوده و توصیه نمی شود.پاپ آپ همانطور که بازدید بیشتری دارد ریزش بیشتری هم خواهد داشت و از لحاظ هزینه قیمتی نزدیک به دو برابر پوش اد دارد.

افزایش ممبر واقعی نوتیفیکیشن یا پوش اد؟
یکی از بهترین روش های جذب و افزایش ممبر در تلگرام پوش نوتیفیکیشن بوده است اما امروزه به علت آپدیت جدید تلگرام این روش بازدهی کمی به همراه داشته و نمی توان ممبر زیادی از این روش جذب کرد و قیمت آن بیش از سایر روش ها بوده شاید قیمتی سه تا چهار برابر پوش اد دارد. این درصورتیست که بازدهی این روش شبیه به روش پوش اد بوده و از ماندگاری یکسان برخوردار می باشند.

سوالاتی دیگر:

-آیا اعضای ارسالی ریزش می کنند؟
بله طبیعی هست که ممبر واقعی ریزش داشته باشد ولی میزان ریزش بستگی به کیفیت کانال و مدیریت دارد و از 0 تا 20 درصد ریزش به همراه خواهد داشت.

-ممبرها بازدید دارند؟
بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و نهایتاً 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

-ممبر های پوش اد که گرفته می شوند چه فرقی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟
ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد ریزش خاصی نخواهند کرد و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند.

-چرا فست تلگرام؟
در این سایت شما به صورت مستقیم خرید خود را از برنامه نویس کرده و هیچ گونه مبلغی جهت دلالی و بازاریابی نخواهید پرداخت بدین خاطر مبالغ کاملاً مناسب می باشد.ضمناً در نظر داشته باشید که شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما کلیه ابهامات و مسائل را حل نمایید.

-سوابق کاری فست تلگرام چه می باشد؟
فست تلگرام کار خود را از دی ماه سال 94 در زمینه پوش نوتیفیکیشن آغاز و تاکنون بیش از ده ها کانال به کمک ما سفارشات موفق داشته اند که کانال های کوچک و بزرگ تلگرام را شامل می شوند و در حال حاضر بیش از ده سایت و کانال به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما فعالیت کاری دارند.

ممبر-تلگرام پوش اد