افزایش ممبر سوپرگروه

ممبر سوپرگروه

با استفاده از روش پوش اد در کمترین زمان ممکن اعضای گروه و سوپر گروه خود را افزایش دهید و اعضایی واقعی و با کیفیت را به گروه و سوپر گروه خود اضافه نموده و بزرگترین سوپر گروه کشور را بسازید.

تعرفه تبلیغات سوپر گروه

سوالات متداول:

-اعضای اضافه شده در این روش واقعی است و یا فیک؟

هیچ گونه ممبر غیر واقعی و یا فیک در فست تلگرام وجود ندارد و تمامی اعضا در تمامی روش ها واقعی می باشند.

-در این روش اعضا چگونه به گروه اضافه می شوند؟

در این روش اعضا با روش اد به سوپر گروه اضافه خواهند شد.

-چگونه می توانیم از سوپر گروه همانند کانال درآمدزایی کنیم؟

در کانال تلگرام تنها مدیر کانال قادر به پست گذاشتن و اشتراک مطالب می باشد در صورتی که در سوپرگروه های تلگرام اعضا نیز از این امکان برخوردار می باشند و قادر خواهند بود تولید محتوا کنند. شما به راحتی می توانید با رضایت کاربران و مشتریان خود از کالایی خاص توجه مشتریان جدید را به کسب و کار خود جلب کرده و به راحتی کسب درآمد خوبی از تلگرام داشته باشید.

-چرا باید افزایش ممبر را به جای کانال برای گروه ها و سوپر گروه انجام داد؟

مسلماً افزایش اعضایی که برای سوپر گروه ها و گروه های تلگرامی انجام می شود خیلی بازدهی بیشتری نسبت به کانال ها برای برخی از مشاغل دارند چرا که می توان به راحتی با اعضای گروه و یا سوپر گروه خود ارتباط برقرار کرد و نظرات آن ها را پرسید و با آن ها بیشتر احساس نزدیکی کرد تا کانال های تلگرامی که تنها سازنده کانال و ادمین ها قادر به گذاشت پست های مختلف هستند.

-میزان بازدهی در گروه ها و سوپر گروه ها بیشتر می باشد و یا در کانال های تلگرامی؟

کاملاً مشخص است که اعضایی که در سوپر گروه ها و گروه های تلگرامی عضو می شوند در صورتی که گروه و یا سوپر گروه نیاز آن ها را برآورده کند بازدهی بیشتری نسبت به کانال خواهند داشت ضمناً این نکته قابل ذکر هست که تمامی مشاغل و یا کانال ها و سایت ها بازدهی یکسانی نخواهند داشت و بازدهی آن ها متفاوت می باشد.

-میزان عضویت در گروه ها و سوپر گروه های تلگرامی چقدر می باشد؟

میزان عضویت در گروه ها و سوپر گروه های تلگرامی همانند کانال های تلگرام نیست و محدود می باشد در گذشته این میزان تنها در سوپر گروه ها به پنج هزار اعضا می رسید اما با آپدیت های متوالی تلگرام این میزان به ده هزار ممبر نیز رسیده است پس شما می توانید سوپر گروه تلگرامی خود را به ده هزار ممبر نیز برسانید.