لینک جوین

لینک جوین لینکی است شبیه به لینک تلگرام با این تفاوت که در نوشتار دارای جوین چت و عملکردی متفاوت با لینک معمولی دارد بدین گونه که کاربر بعد از کلیک بر روی آن دیالوگی را مشاهده خواهد کرد که از کاربر می خواهد تا به کانال مذکور بپیوندند و با گزینه های اوکی و کنسل حق انتخاب پیوستن و بستن پنجره را دارد با این تفاوت که لینک تنها برای ورود به کانال و مشاهده آن است نه پیوستن به آن کانال.

نحوه بدست آوردن لینک جوین:

سوالات متداول

افزایش ممبر واقعی چه تفاوتی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟
ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد ریزش خاصی نخواهند کرد و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند.ممبر فیک با لینک جوین اد خواهد شد در صورتی که در روش پوش اد با لینک و یا تگ عضو خواهند شد.

-ممبرها بازدید دارند؟
بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و نهایتاً 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

-چرا فست تلگرام؟
در این سایت شما به صورت مستقیم خرید خود را از برنامه نویس کرده و هیچ گونه مبلغی جهت دلالی و بازاریابی نخواهید پرداخت بدین خاطر مبالغ کاملاً مناسب می باشد.ضمناً در نظر داشته باشید که شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما کلیه ابهامات و مسائل را حل نمایید.

-سوابق کاری فست تلگرام چه می باشد؟
فست تلگرام کار خود را از دی ماه سال 94 در زمینه پوش نوتیفیکیشن آغاز و تاکنون بیش از ده ها کانال به کمک ما سفارشات موفق داشته اند که کانال های کوچک و بزرگ تلگرام را شامل می شوند و در حال حاضر بیش از ده سایت و کانال به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما فعالیت کاری دارند. ادامه

ممبر-تلگرام لینک جوین