فالو آنفالو کردن در اینستاگرام

فالو آنفالو کردن در اینستاگرام

فالو آنفالو کردن در اینستاگرام

فالو آنفالو کردن در اینستاگرام – و ما باید بدانیم که چه محدودیت هایی در فالوو کردن در فضای مجازی اینستاگرام وجود دارد همان طور که می دانید اینستاگرام برای خود یک دنیا مطالب دارد و این دنیای بزرگ از درامد زایی گرفته است تا فیلم های با نمک و یا غم انگیز و حتی کمدی و همین طور همه چیز را برای ما قرار داده است خب حالا ما می خواهیم با این تفاسیر به محدودیت های فالوو کردن در اینستاگرام بپردازیم .بنابراین باید توجه کنیم و بدانیم که در محدودیت هایی که وجود دارد و در این جور گونه مسائل توجه خود را جمع کنیم پس بیاید بدون آن که زمان را هدر دهیم آغاز کنیم و مشاهده کنیم که در هر کدام از این گونه مخصوصا در فضای مجازی اینستاگرام چه محدودیت هایی وجوددارد و چه کار هایی را نباید انجام داد و از حرکات و فعالیت هایی که نظر منفی اینستاگرام را می گیریم باید بپرهیزیم.

خب قطعا همان طور که گفته شد و شما فهمیدید میزان کسانی که شما می توانید آن ها را در شبکه مجازی اینستاگرام فالوو کنیم نا محدود نمی باشد و از یک جایی دیگر اینستاگرام این کار شما را متوقف خواهد کرد و شما نمی توانید کاربران را فالوو کنید و حتی ممکن است پیج شما بلاک یا ریپورت شود توسط خود اینستاگرام زیرا شما قوانین در اینستاگرام را زیر پا گذاشته اید .و اما اینستاگرام برای این کار خود دلیلی دارد و آن هم جلو گیری از اسپم می باشد و حالا به نظر خود بیشترین افرادی را که شما می توانید آن ها را در اینستاگرام فالوو کنید چقدر می باشد ؟خب شما فقط قادر خواهید بود که 7500 کاربر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام فالوو کند و مجاز به این عدد خاص فقط هستید .همان طور که گفته شد شما فقط 7500 کاربر را می توانید فالوو کنید و اما از این تعداد بالاتر روید وبه فالوو کردن خود هم چنان ادامه دهید پیامی از طرف اینستاگرام برای شما فرستاده می شود و اگر شما باز هم به آن توجهی نداشته باشید اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد و مدت زمان زیادی را دیگر نمی توانید اشخاص را فالوو کنید و حس بدی به خود پیدا می کنید .

و هم چنین بسیاری از کسانی که این تعداد را در اینستاگرام فالوو نمی کنند و شما هم جز کاربران هستید خوب است که این موضوع را به یاد داشته باشید که اگر شما هم به این مرز نزدیک هستید به راحتی می توانید لیست کابران یا صفحه هایی که فالوو می کنید را از اول بررسی کنید .و هم چنین حتما شما هم میزان زیادی پیج دیده اید که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت زیادی را ندارند و یا این که اهمیت زیادی ندارند پس شما به اسانی این گونه پیج هارا  لغوفالوو کنید تا صفحه ها و یا پیج های مفید تر اموزشی تر و هیجان انگیز تری را فالوو داشته باشید .و اما ما رقمی که در قسمت بالا متن شرح دادیم یک رقم کلی می باشد یعنی فقرقی نمی کند که شما میزان 7500 پیج را در یک سال فالوو کنید و یا در چند سال فالوو کنید .و غیر از این محدودیت دیگری که در فالوو کردن در فضای مجازی اینستاگرام وجود دارد به صورت ساعتی یا روزانه می باشد که اگر اسان تر بگوییم بر طبق بروزرسانی تازه اینستاگرام اصلا نمی توانید در یک ساعت بیشتر از 60 کاربر را فالوو کنید .و اما جدا از این بحث ها ، هیچ علتی وجود نخواهد داشت که شما بخواهید مخاطبانی که هیچ فعالیتی در فضای مجازی اینستاگرام را ندارند را فالوو داشته باشید. و اما از طرف دیگری شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت unfollow کردن تعداد بسیاری کاربر به صورت هم زمان وجود نخواهد داشت و هم چنین unfollow کردن پروفایل های بسیاری را به صورت یک به یک هم کار کسل کننده ای است و اینستاگرام هم اجازه unfollow کردن بیشتر از 160 کاربر در یک ساعت را نخواهد داد.

چگونه در اینستاگرام سریع آنفالو کنیم

فالو آنفالو کردن در اینستاگرام –  حالا می خواهیم درباره ی این که چطور می توان به طور سریع در اینستاگرام unfollow کرد در قدم اول، با استفاده از قابلیت هایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد، توضیح می دهیم که چگونه کاربر را به صورت یک به یکunfollow کنید و در قدم دوم از اپلیکیشن و برنامه ی Instagram Cleaner برای unfollow کردن تعداد بسیاری کاربر به صورت هم زمان استفاده خواهیم کرد.و اما در برنامه ی Instagram Cleaner تبلیغات کمی وجود خواهد داشت و هم چنین در همه ی موبایل های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و iOS به صورت موثر کار می کنند. این برنامه رایگان می باشد و قادر به خرید درون برنامه ای را خواهد داشت.

unfollow کردن و یا دنبال نکردن به زبان ساده تری به معنی متوقف کردن پست های یک کاربر (در اینجا منظور اینستاگرام) در پیج جعلی خود می باشد. unfollow کردن شبیه به فالوو کردن، یک مسئله یک طرفه می باشد. وقتی که شما کاربری را unfollow کنید، این حرکت تنها از طرف شما انجام شده است. و هم چنین هیچ چیزی از طرف شخص unfollow شده تغییری نمی کند.ولی اگر کاربر مورد نظر دوست شما باشد، آن ها هم چنان شما را فالوو خواهند کرد.و هم چنین شما برای این کار، پروفایل کاربر مورد نظر را در برنامه اینستاگرام خود باز کنید و بر روی قسمت «Following» در بالای پیج آن را لمس کنید .و هم چنین در این لیست نام حساب کاربری کسی که فالوو کرده اید را می بینید .اما شما اگر می دانید،  که کسی، در قدیم شما را دنبال کرده است ولی الان دیگر در لیست شما نمی باشد یعنی این که آنفالوو شده اید.

و اما همان طور که متوجه شدید در خیلی از موارد دیده شده است که مردم به میزان فالوور های فضای مجازی اینستاگرام خود اهمیت بسیار زیادی را می‌ دهند و هم چنین به نوعی این مسئله را عاملی برای توجه بیشتر می‌ دانند و تلاش های بسیاری می کنند تا در این راستا تعداد فالور های خود را بالا ببرند. یکی از اقداماتی که کاربران در فضای مجازی اینستاگرام استفاده می کنند روش فالوو کردن است که می توانند از طریق این راه وقتی کاربری را دنبال می کنند باعث می شود ان کاربر توجه او به پیج شما جلب شود و حتی ممکن است که شما را دنبال کنند و تعامل بسیاری را در در این فضای مجازی با یک دیگر به دست اورید .از طریق این راه حل اسان می توانید دنبال کننده های پیج خود را افزایش دهید و پیج شما پیشرفت بسیاری را به دست اورد اما این موضوع بسیار مهم را به یاد داشته باشید که شما به تعداد محدودی در ساعت و روز و در ماه کاربران را در اینستاگرام دنبال کنید . مراقب باشید از حد مجاز خارج نشوید که پیج یا حتی کسب و کار شما به مشکل بدی دچار نشود.

فالو آنفالو کردن در اینستاگرام –مسئله ای که به شدت از سوی بعضی کاربران بسیار دارای اهمیت می باشد آنفالوو شدن (Unfollow) از طرف سایر کسانی که محسوب می‌ شود. و هم چنین آنفالوو شدن به این معنا می باشد که یک نفر معین در لیست های فالوور های حساب کاربری اینستاگرام شما به طور ناگهانی تصمیم بگیرد که دیگر حساب کاربری اینستاگرام‌ شما را دنبال نکند و شما را از دنبال کنندگان خود حذف کند.خب سپس نتیجه می گیریم در این شرایط ممکن او حساب کاربری شما را آنفالوو کرده است و همین طور از لیست فالوور های شما جدا می‌ شود. ولی متاسفانه وقتی که کسی حساب اینستاگرام شما را آنفالوو کند، برنامه ی اینستاگرام هیچ گونه نوتیفیکیشن خاصی را در این رابطه ارائه نمی‌ کنند. سپس شما هیچ‌ وقت به صورت مستقیم از طریق برنامه ی اینستاگرام متوجه نخواهید شد که چه کسی حساب کاربری شما را آنفالوو کرده باشد. و این مورد بسیار بد است و ایستاگرام باید در اپدیت های جدید خود این مشکل بزرگ در برنامه ی خود را حل کند.

منبع :https://mobilekomak.com/