فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام – و هم چنین اما در فضا های مجازی یکی از اصلی ترین بخش های شبکه اینترنت را شکل می دهد و همین طور ما روزانه میلیون ها کاربر و مخاطب را در آن مشاهده می کنیم که در پیج اینستاگرامی خود فعالیت دارند و فضای مجازی اینستاگرام یکی از اصلی ترین آن ها می باشد .و همان طور که گفته شد توجه داشته باشید کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانند به آسانی عکس و ویدیو های خود را به دلخواه منتشر کنند و در صفحه خود تعامل را ایجاد کنند .صفحه هایی که میزان فالوور های خیلی زیادی را دارند که در بعضی از آن ها محبوبیت های بسیار بالایی در میان مخاطب های فضای مجازی اینستاگرام می باشد سپس برای همین تعامل صفحه پیج رو به افزایش می باشد .

و اما می رسیم به راه حل های تشخیص و معایب فالوور جعلی اینستاگرام

راه حلی که وجود دارد در شبکه ‌های اجتماعی اینستاگرام که یکی از واجب ‌ترین قسمت‌ های فضای مجازی اینترنت را شکل می‌ دهند و هم چنین در روز میلیون‌ ها میلیون مخاطب در آن فعال هستند.هم چنین ، کاربران مخاطبان در شبکه‌ های اجتماعی زیادی فعالیت دارند و فضای مجازی اینستاگرام اصلی‌ ترین آن ها می باشد.و همین طور با توجه به این که کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام می ‌توانند عکس و فیلم های خود را همراه با کپشن مورد نظر خود اشتراک گذاری کنند ، تعامل در آن خیلی زیاد می باشد در فضای مجازی اینستاگرام بعضی از همین صفحه ها میزان دنبال ‌کنندگان وهم چنین مخاطب های زیادتری را دارند که در بعضی از آن ها از محبوبیت خیلی بالایی در بین کاربران برخودار می باشد . حتی با استفاده از این محبوبیت درامد زایی چشم گیری نیز می کنند و از دنبال کننده های خود می توانند سود مالی بسیار زیادی را به دست اورند.

و اما در این صفحه ها معمولاً لایک و کامنت‌ ها خیلی زیاد می باشد و به همین علت می‌ گوییم که تعامل در صفحه رو به بالا می باشد. و البته میزان دنبال ‌کننده ها برای خیلی از کاربران فایده ی زیادی را دارد و هم چنین همین مسئله موجب شده است تا بعضی از این صفحه ها به دنبال خرید فالوور جعلی اینستاگرام می باشند. ممکن است در اولین راه این کار رضایت ‌کننده به نظر بیاید ولی اگر به گونه های متفاوت آن فکر کنیم ، بالاخره می فهمیم که ضرر و زیان آن از فایده ‌های آن زیاد تر می باشد.. در اصل با خرید دنبال کننده های جعلی به صورت دروغین هدف این را دارند که نشان دهند محبوبیت صفحه ی ان ها بسیار زیاد است و مورد قبول افراد زیادی استو همچنین خرید(فالوور فیک اینستاگرام) یک راه‌ بسیار عالی برای جلب توجه مخاطب ها باشد .وقتی که کاربری وارد یک پیج می ‌شود ، در اولین دیدن میزان فالوور ها نظر خود را جلب می ‌کنند و همین طور در مرحله بعدی به سمت مطالب می ‌رود.که اگر میزان فالوور های شما پایین باشد ، شاید پست ‌های شما را نبینند و یا این که حس خوبی نسبت به آن ها پیدا نکنند!

فالوور فیک اینستاگرام

حالا فکر کنید میزان دنبال ‌کنندگان پیج شما رو به افزایش باشد ؛ و هم چنین اگر با وجود آن ‌که میزان بیشتری از آن ها فالوور های جعلی می باشند ، ولی حس خوبی در کاربران ایجاد می‌ کند و به سمت پست ‌های شما می ‌رود.ولی اگر پست ‌های شما باکیفیت باشند ، پیج شما را دنبال می ‌کند و می ‌توانید آن ها را به مشتری تبدیل کنید.همان طور که گفته شد و متوجه شدید در مبحث رقابت هم اگر دو پیج با محصولات شبیه وجود داشته باشند و کاربران و مخاطبان قصد خرید آن محصول را داشته باشند ، آسان‌ تر می ‌تواند به پیجی که میزان دنبال‌ کننده و فالوور های بیشتری را دارد اعتماد کند.هم چنین البته دقت داشته باشید که این فایده ها با در نظر گرفتن بهترین حالت ممکن می باشد ولی شاید هیچ ‌کدام از این دو اتفاق برای شما رخ ندهد! و علت آن چیست؟ علت آن عیب ها این ترفند می باشد که باعث می ‌شود تا مزیت آن از بین برود ؛ و اما در ادامه با ما همراه باشید تا به معایب فالوور جعلی  بپردازیم.خب حالا اگر در یک پیج اینستاگرام پست ‌های شبیه به هم ، بدون هدف و غیر مرتبط با محتوای پیج وجود دارد و میزان لایک‌ های آن رو به افزایش می باشد ، بنابراین به این نتیجه می رسیم که فالوور های جعلی دارد.  و هم چنین اگر به لایک ‌های آن دقتی داشه باشید ، آیدی حساب های کاربری دیگر کمی غیر متعارف می باشند که هم چنین ما در مورد بعدی آن ها را بررسی خواهیم کرد.

و اما هم چنین اگر در اولین پست فضای مجازی اینستاگرام مربوط به آن پیجی می باشد که در یک سال قبل به اشتراک گذاشته شده باشد و فالوور های آن ۵۰۰K    ،می باشد این پیج یا تبلیغات انبوهی که کرده است که هزینه بسیاری را دارد که احتمالا آن پایین می باشد و یا فالوور های جعلی دارد.و با بررسی میزان لایک ‌های هر پست و میزان فالوور ها نیز می ‌توان به دنبال کننده های جعلی آن پیج پی برد ؛ مانند این که اگر آن پییج ۲۰۰فالوور دارد ولی میزان لایک پست ‌های آن زیر هزار تا باشد ، حتما فالوور های جعلی و غیر فعالی را دارد.در ادامه بحث فالوور جعلی در فضای مجازی اینستاگرام وقتی که یک کاربری در اینستاگرام پیجی را دنبال می ‌کند،به این معنی است که هدف آن استفاده از موضوع پیج و آشنا شدن آن با فعالیت ‌های کسب‌وکار و درآمد زایی شما می تواند باشد. و اما اگر بتوانید موضوع ارزشمند و کاربردی تولید و به اشتراک بگذارید ، همین طور کاربران در پیج شما زیادترین استفاده را خواهند برد و همین طور آن را برای دوستان خود ارسال می ‌کنند.ولی در واقع کاربران واقعی شما برای شما بازاریابی انجام می‌ دهند و دنبال کننده های زیادی را جمع می‌ کنند! مانند این که اگر کسب‌ و کار شما یک رستوران یا فست‌ فودی می باشد، و اما اگر از پشت صحنه (نظیر کارمندان، محیط  های آشپزی، امکانات رستوران ها و…) فیلم‌ برداری ها را به اشتراک بگذارید .ولی هر چقدر موضوع فیلم شما باکیفیت ‌بیشتری باشد، دنبال کننده های واقعی شما افزایش پیدا می‌ کنند و در بعضی از آن ها به رستوران شما مراجعه می‌ کنند و میزان فروش خود را به میزان چشم گیری بالا می برید.

حذف کردن فالوورهای جعلی از اینستاگرام

بنابراین شما می توانید به آسانی فالوور های جعلی خود را تشخیص داده و بنابراین آن ها را از قسمت فالوور های خود به اصطلاح remove را انجام دهید اما دقت داشته باشید که این کار زیاد طول می کشد و شاید ماه ها باید وقت صرف کنید تا این که به صورت دستی از فالوور های جعلی خود خلاص شوید و کاری با میزان سختی و دشواری بالایی است.سوالی که پیش می آید این است که آیا برنامه یا رباتی برای حذف فالوور های جعلی وجود دارد که به شما در پاک کردن این فالوور های جعلی کمک کند و کار شما را راحت سازد؟

فالوور فیک اینستاگرام

در پاسخ می گوییم که شما می توانید هم چنین با استفاده از ربات حذف فالوور جعلی فضای مجازی اینستاگرام در طی چند روز از فالوور های جعلی بی خاصیت خود که فقط باعث ضرر و زیان برای شما می شد به اسانی خلاص شوید. ممکن است تازه به یاد رفع این اشتباه افتاده باشید اما خب اشکالی در واقع ندارد و هنوز برای انجام این کار دیر نیست ولی هرچه زودتر وارد عمل شوید و این کار را انجام دهید. می‌ توانید از طریق ربات های حذف این کار را انجام دهید.ولی در این ارتباط موضوع مهم را به یاد داشته باشید. و استفاده از این ربات ها یا برنامه ها به هر صورتی که باشد برای پیج شما مضر است و نباید این کار را انجام دهید. برای پاک کردن دنبال کننده های جعلی پیج خود بهترین راه را برای انجام این کار انتخاب کنید تا این فالوور های فیک اسیب بیشتر به پیج شما و حتی کسب و کار شما نزنند و جلوی موفقیت شما را نگیرند و شما از مسیر صعودی موفقیت در اینستاگرام خارج نشوید.