سوال و جواب لایو اینستاگرام

سوال و جواب لایو اینستاگرام

سوال و جواب لایو اینستاگرام – همان طور که می دانید فضای بزرگ مجازی اینستاگرام به مرور زمان در حال گسترش است و همچنین که مخاطبانش هر لحظه در حال گسترش است در تلاش است با ویژگی های به روز و مدرن امروزه اپلیکیشن شماره 1 جهان تبدیل شود. ولی فضای بزرگ اینستاگرام این بار می خواهد همراه با استوری و لایو با مخاطبانش ارتباط شگفت انگیزی ایجاد کند. به معنی جلب رضایت مخاطبان و کاربران فضای مجازی اینستاگرام جدیدا به نرم افزار قابلیت های هیجان انگیز و شگفت انگیز اضافه کرده است.

در دنیای فضا های مجازی و شبکه های اجتماعی اینستاگرام می خواهد برنده این رقابت شود . همان طور که می دانید در اینستاگرام پروفایلی خواهید داشت که ممکن است در لایو و استوری ها ارتباط بیشتر و جالب تری به وجود بیاورید. این قابلیت با نگاه کردن سوالات لایو و ایموجی ها میتواند در ارتباط با مخاطبان تاثیر گذار تر باشد . این ویژگی مثل ترفند جالب ask me a question می باشد ولی این دفعه در ترفند جالب تره live stream وجود دارد.با ایجاد این ترفند زیبا کاربران شما می توانند با دیدن استوری لایو  سوالاتی را در باره شما یا در باره هرچیزی از شما سوال هایی را بپرسد. لایو استوری یا لایو اینستاگرام راهی هیجان انگیز و فوق العاده برای تقسیم کردن و به اشتراک گذاشتن لحظات عالی خود با دیگران است. این روش کاملا به صورت زنده اقدام به پخش ویدیو و کیلیپ می کنید و به جای این که کیلیپ و ویدیویی را ظبط و بعد از لحظاتی آن را به اشتراک با کاربران خود بزارید از روش لایو استفاده کنید.بعد از اضافه شدن قابلیت لایو دو نفره به ضای بزرگ مجازی اینستاگرام محبوبیت و طرفدار این اپلیکیشن چندین برابر شد و هم اکنون مخاطبان می توانند اقدام به لایو های دو نفره و پخش ویدیو های لایو کنند .

همان طور که متوجه شدید به نظر میرسد که لایو اینستاگرام یکی از دشوار ترین و پیچیده ترین ویژگی های آن است و بیشتر مخاطبان حرفه ای از آن استفاده می کنند . همان طور که فهمیدید لایو اینستاگرام بخش جالب و جذاب این اپلیکیشن است که به شما این اجازه را داده که می توانید به صورت زنده با بقیه و اطرافیانتان گفت و گو کنید و لایو دو نفره ایجاد کنید و همه لحظات شیرین و دوست داشتنی را که دوست دارید را با فالوور هایتان تقسیم و به اشتراک بزارید .فضای بزرگ مجازی اینستگرام یک سری تنظیمات ها که به قول خودمان قلق دارد که  باید یاد بگیریم .این ویژگی لایو اینستاگرام بیشتر برای سلبریتی های اینستاگرام محبوب است برای مثال بلاگر ها معمولا زمانی را مشخص میکنند با طرفدار های خود به صورت لایو و زنده گفت و گو کنند . حالا می خواهیم بدانیم که لایو اینستاگرام په کاربرد هایی دارد و این که چطور از این ویژگی جالب استفاده کنید. برای استفاده این ترفند به نوع و سبک فعالیت شما در اینستاگرام بستگی دارد .برای مثال مثلا اگر صاحب کسب و کار و جایی هستید که از آن در آمد می کنید وقتی که دارید معرفی محصول جدیدتان هستید می توانید با استفاده از لایو اینستاگرام کیلیپ و ویدیویی زنده برای جذب مشتری و کاربرانتان به اشتراک بگذارید . یا می توانید از پشت صحنه ویدیویی تهیه و آن را با مخاطبانتان در اشتراک بزارید که همین روش باعث ایجاد روابط صمیمانه و گرم با کاربرانتان می باشد .

سوال و جواب لایو اینستاگرام-اگر نمی دانید چگونه لایو اینستگرام ایجاد کنید باید بگویم که زیاد دشوار نیست شما وقتی وارد پیج و اینستاگرام خود می شوید بالای صفحه سمت چپ یک شکلی از دوربین هست که با استفاد آن استوری هم می گیرید یا میتوانید با کشیدن دستتان صفحه را از راست به چپ بکشید تا بخش استوری اینستاگرام برای شما به نمایش در آید و روش دیگری برای باز شدن این صفحه میتوانید بر روی + روی عکس پروفایلتان را لمس کنید.بعد از باز شدن صفحه استوری اینستگرام از پایین گزینه live را انتخواب کنید و بعد از آن گزینه  start live video را لمس کنید و اگر این گزینه را نداشتید نگران نباشید این ینی استوری لایو هنوز برای شما فعال نشده است و باید منتظر بمانید . تعداد افراد یا تماشا چی های شما در بالای صفحه دیده می شود . اگر می خواهید کامنتی در لایو شما در دید باشد کامنت را انتخواب کرده و با لمس کردن آن روی ان نگه دارید و از بالای صفحه روی گزینه برچسب گذاری pin کنید تا خیلی راحت تر دیده شود .و میتوانید با لمس کردن شکلی چشم از کسانی که داخل لایو شما حضور دارند با خبر شوید . هم چنان می توانید لایو خود را با شکلک موشک  ب اطرافیانتان بفرستید تا از لایو شما با خبر شوند ولی دقت کنید اگر شما هم نفرستید اینستاگرام به صورت اتوماتیک پیامی به فالوورهایتان ارسال می کند که راحت تر است .و وقتی که لایو شما تمام شد در بالای صفحه گزینه end را لمس کنید و در مرخله بعد تمام شدن لایو استوری را تایید کنید .

و هم می توانید با انتخاب گزینه save لایو اینستاگرام خود را در camera roll گوشیتان دخیره کنید .  و حالا اگر بخواهیم بفهمیم که چگونه در اینستاگرام لایو دیگران را ببینیم وقتی کسی را در اینستاگرام خود فالوو کردید و آن فرد شروع به لایو گرفتن می کند عکس پروفایل او را مشاهده می کنید که دایره ای رنگی به دوره آن و با کلمه ی live قرار دارد در بالای صفحه تان قرار میگیرید و همان طور که می دانید لایو ها همیشه جلوتر از استوری ها هستند و این که شما وقتی در لایو کسی هستید می توانید لایو او را لایک کنید کامنت بزارید و کسی که لایو را ایجاد کرده است میتواند لایک کردن کامنت گذاشتن و حتی ورود و خروج شما را ببیند.همان طور که می دانید اگر فردی که لایو گذاشته است کانت لایوش را بسته باشد شما هرگز نمی توانید کامنت برای او بزارید و نمی توانید قادر به ارسال نظرات خود باشید . و همان طور که می دانید شما وقتی استوری میزارید مدت زمان این استوری 24 ساعت خواهد بود و لایو دو نفره بیشتر از لایو تکی بهتر و جالب تر است . و لایو دو نفره احتمال این وجود دارد که فالوور های هر دو نفر طرف مقابل را fallow کنند و نوعی راهی برای جذب فالوور واقعی است.همان طور مه مشاهده کردید برای ایجاد لایو خوب شما به اینترنت قوی و پر سرعت نیازمندید ولی اگر اینترنت شما ضعبف باشد با گیام اخطار مواجه خواهید شد و ممکن است لایو شما قطع شود . وقتی لایو شما به اتمام می سد شما میتوانید آن را به صورت IGTV در اینستاگرام خود پست کنید . شما با استفاده از لایو می توانید با فالوور های خود هم صحبت شوید هم به سوال های آن ها پاسخ بدهید و در این صورت ایجاد صمیمیت و گرم شدن روابط شما با آن ها می شوید.

منبع : mizbanfa.net