ریپورت شدن

ریپورت شدن در تلگرام

 

ریپورت شدن

چرا شما ریپورت می شوید؟

در صورتی که اقدام به ارسال پیغام های تبلیغاتی متعدد کرده و یا به افرادی نا شناس پیغام دهید که در لیست کانتکت های شما نیستند آن افراد این انتخاب را خواهند داشت که شما را بلاک و ریپورت(این رفتار شما را به تلگرام گزارش خواهند داد) کرده و با چند بار ریپورت کردن تلگرام برخی از فعالیت های شما در تلگرام محدود خواهد شد البته در مدت زمانی کوتاه این اقدام صورت خواهد گرفت پس جایی برای نگرانی نیست و ریپورت شدن شما در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد شد.ریپورت شدن در تلگرام به سادگی انجام می شود و برخی موارد به سختی آزاد خوا هید شد.

سوالات متداول:

-چرا فست تلگرام؟
در این سایت شما به صورت مستقیم خرید خود را از برنامه نویس کرده و هیچ گونه مبلغی جهت دلالی و بازاریابی نخواهید پرداخت بدین خاطر مبالغ کاملاً مناسب می باشد.ضمناً در نظر داشته باشید که شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما کلیه ابهامات و مسائل را حل نمایید.

-آیا اعضای ارسالی ریزش می کنند؟
طبیعی هست که ممبر واقعی ریزش داشته باشد ولی میزان ریزش بستگی به کیفیت کانال و مدیریت دارد و از 0 تا 20 درصد ریزش به همراه خواهد داشت.

-ممبرها بازدید دارند؟
بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و نهایتاً 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

-ممبر هایی که گرفته می شوند چه فرقی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟
ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد هیچ گونه ریزشی نخواهند کرد.

-سوابق کاری فست تلگرام چه می باشد؟
فست تلگرام کار خود را از دی ماه سال 94 در زمینه پوش نوتیفیکیشن آغاز و تاکنون بیش از ده ها کانال به کمک ما سفارشات موفق داشته اند که کانال های کوچک و بزرگ تلگرام را شامل می شوند و در حال حاضر بیش از ده سایت و کانال به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما فعالیت کاری دارند.

ادامه