ربات های تلگرامی و قانون Privacy Mode

ربات های تلگرامی

 

ربات های تلگرامی و قانون Privacy Mode

یکی از مهمترین عملکرد های یک ربات این بوده که به گروههای مختلف افزوده می شوند و در بین کاربران واقعی کار اصلی خود مانند خبر رساندن، سرچ و همانند آن را انجام می دهند. هنگامی که یک ربات را به یک گروه اضافه می کنید، این سوال برایتان به وجود خواهد آمد که چطور مطمئن شوم که این ربات اطلاعات من را مورد سرقت قرار نمی دهد؟

این سوال موجب پیدایش شایعه ای شد که گفته شده بود ربات ها در تلگرام جاسوسی می کنند. پاسخ شما در مکانیزم Privacy Mode است. رباتی که در حالت Privacy کدنویسی شده و اجرا شده است، همه پیامهای گروه را دریافت نمی کند و تنها پیام هایی را با ویژگی های زیر دریافت خواهد کرد:

پیامهایی در جواب پیام های ربات Reply باشد.
پیامهایی با نام ربات که در صورتی که کاراکتر @ در آن وجود داشته باشد.
پیامهایی با یک علامت اسلش – “/” – شروع شوند.

این مکانیزم به سازندگان ربات یاری می دهد تا از میلیونها پردازش بی دلیل جلوگیری کنند. این مکانیزم در حالت پیش فرض فعال بوده و حتی می توان آن را غیر فعال کرد. در این حالت ربات تمامی پیغامهای تبادل شده را می بیند تا کد ها و دستور های تصادفی را از بین آنها بیرون کشیده و مورد بررسی قرار دهد.

 

 

تعرفه افزایش ممبر تگلرام

[easy-pricing-table id=”33″]
[easy-pricing-table id=”616″]

سوالات متداول

افزایش ممبر چه تفاوتی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟
ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد ریزش خاصی نخواهند کرد و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند. ممبر فیک با لینک جوین اد خواهد شد در صورتی که در روش پوش اد با لینک و یا تگ عضو خواهند شد.

-ممبرها بازدید دارند؟
بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و حدود 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

-چرا فست تلگرام؟
در این سایت شما به صورت مستقیم خرید خود را از برنامه نویس کرده و هیچ گونه مبلغی جهت دلالی و بازاریابی نخواهید پرداخت بدین خاطر مبالغ کاملاً مناسب می باشد. ضمناً در نظر داشته باشید که شما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما کلیه ابهامات و مسائل را حل نمایید.

-سوابق کاری فست تلگرام چه می باشد؟
فست تلگرام کار خود را از دی ماه سال 94 در زمینه پوش نوتیفیکیشن آغاز و تاکنون بیش از ده ها کانال به کمک ما سفارشات موفق داشته اند که کانال های کوچک و بزرگ تلگرام را شامل می شوند و در حال حاضر بیش از ده سایت و کانال به صورت مستقیم و غیر مستقیم با ما فعالیت کاری دارند.

ممبر-تلگرام ربات های تلگرامی و قانون Privacy Mode