ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام– اما ما در این متن می خواهیم در رابطه با ربات های اینستاگرام صحبت کنیم ما تقریبا هر روز کلی پیام داریم که چرا پیج من رشد نمی کند . در حالی که خیلی فعالیت می کنم . در این متن می خواهیم شما را با واقعیتی آشنا کنیم که خیلی از شما اصلا توجهی به آن ندارید و هدف ما این است فقط این که به شما کمک کنیم پس بدون جبهه گیری بخوانید و برای رشد خود به آن فکر کنید و هم چنین به ان عمل کنید که موفقیت چشم گیری را در این فضای مجازی محبوب به دست اورید .اگر صفحه ی شما در اینستاگرام رشد نمی کند به این دلیل است که پیج شما به ربات وصل شده است . در مورد ربات های اینستاگرام در همین حد بگویم که خلاف قواین اینستاگرام هستند و هر چیزی هم که خلاف قوانین انجمن اینستاگرام باشد، باعث می شود پیج شما رشد نکند و یک جورایی مخفی به حساب بیایید حالا ممکن است بگویید که نه من اصلا ربات نداشتم و ندارم و این کار را نکردم ولی گفتن این سخن ها فایده ای به همراه ندارد .

واقعیت این است که خود شما ربات اینستاگرام  هستید. همه به ما گفتند که از ربات اینستاگرام استفاده نکنید . باشه قبول است حرف شما . اما کی به ما گفته که خود ما هم ربات نباشیم . من تا جایی که گشته ام ندیدم در این مورد طلبی گفته شده باشد . شاید هم به نوع دیگری گفته شده باشد .ولی من در این متن می خواهم با زبان شخص خود به شما بگویم که شما ناخواسته دارید مثل یک ربات  رفتار می کنید و همین است که در برابر رشد شما جلوگیری می کند و اما این را هم بدانید که فقط یک ربات می تواند 24 ساعته آنلاین باشد. درسته اساس این فضا برای کسب و کار ها روی دسترس بودن آن ها است ولی این نوع رفتار که مدام در پیج خود آنلاین و فعال باشیم به شدت اشتباه است پس لطفا یک کمی به خود استراحت بدهید تا به عنوان ربات شناسایی نشوید .و در ساعت های مختلف اصلا آفلاین بشوید که ربات تشخیص داده نشوید . فقط یک ربات می تواند همیشه کپشن و هشتگ کپی پیست کند . وقتی که شما کپشن و هشتگ را کپی می کنید و به محتوای خود اضافه می کنید در آن صورت شما هیچ فرقی با ربات نخواهید داشت . و انتظار بازدید توسط هشتگ ها را نداشته باشید .و هم چنین فقط یک ربات می تواند یک پیام ثابت را برای همه بفرستد این را بیشتر آن دسته از پیج هایی که با آن ها درگیر هستند که خدمات ثابت یا مثلا تبلیغات دارند و یک متن را آماده کرده اند و همیشه آن را می فرستند یا مثلا کسانی که می خواهند دایرکت بدهند برای جذب مخاطب می باشد و همان طور فقط یک ربات می تواند در جواب همه ی کامنت ها یک جواب ثابت بدهد.

ربات های اینستاگرام

اگر قرار باشد که در جواب کامنت ها از یک عبارت یا جمله و یک ایموجی ساده استفاده کنید اگر شما جواب ندهید خیلی بهتر است حد اقل شما ربات شناخته نمی شوید و به ضرر شما تمام نمی شود. اینستاگرام می گوید سرش شلوغ است و نمی تواند پاسخ دایرکت ها و کامنت های مختلف را بدهد .و خلاصه این که ربات ها ساخته شدند که یک کار ثابت را انجام بدهند و ما هم با این یک نواخت بودن خود به اینستاگرام نشان می دهیم که شبیه به ربات می باشیم و اشتباه به عنوان ربات شناسایی می شویم.پس لطفا از این به بعد پیج خود را ثابت نکنید مانند یکی دیگر از اشتباهاتی که انجام می شود این است که همیشه سر یک زمان خاصی پست منتشر می شود که این هم باز شبیه به ربات و اذیت کننده می باشد مثلا شما می توانید نیم ساعت یا یک ساعت دیر و یا زود پست کنید . و چرخشی کار کنید بهتر نیست به جای پیام های ثابت و تکراری که حتی باعث بلاک می شود را ویس بدهید و یا حتی ویدیو بفرستید و مخاطب خود را خطاب قرار بدید که بتواند رابطه بهتری را شکل بدهد .

و هم چنین ربات ها بستری می باشند که شما به راحتی می توانید با استفاده از آن ها فعالیت های مهمی را در اینستاگرام مانند فالوو کردن، لایک کردن پست های متعدد، ارسال کامنت و پاسخ گویی به کامنت کاربران و دنبال کنندگان شما و غیره که باعث زیاد شدن بازدید و افزایش فالور واقعی و هدف مند برای پیج اینستاگرام شما می باشد را فعال کرده اید و بازدید پیج اینستاگرام خود را چندین برابر افزایش به راحتی می توانید دهید که در پیج خود موفقیت های بیشماری را به اسانی کسب کنید و حتی باعث کسب در امد شما ار این شبکه مجازی محبوب شود.و همین طور در واقع یک ربات فضای مجازی اینستاگرام همان فعالیت هایی که شما در داخل صفحه پیج خود انجام می دهید را اجرایی می کند مانند این که اگر شما پیجی را در اینستاگرام دنبال می کنیدو به ان علاقه مند هستید و یا این که زیر یک پست کامنت خاص خود را قرار می دهید و در معرض دید همه واقع می شود و یا آن پست را لایک می کنید و همان کارها را ربات نیز قادر به انجام دادن ان است.ولی نکته مهم این است که ربات این کار را به شکل و راه بهتر و راه احسنت انجام می دهد با این فرق که یک ربات در این شبکه مجازی این نوع فعالیت ها را به صورت مکرر و هدف مند انجام می دهند  و هم چنین در پی انجام این فعالیت ها دچار می شود که بازدید و فالور پیج اینستاگرام شما زیاد خواهد کرد و چقدر فعالیت این ربات ها به نفع شما است و شما چه استفاده های زیادی می توانید ار ان ها کنید و به مقدار زیاد سود به دست اورید و هم چنین در وقت خود صرفه جویی کنید.

حتما و قطعا برای شما هم این اتفاق افتاده است که شما پستی را در فضای مجازی بزرگ اینستاگرام لایک کرده باشید  و حالا این پست می تواند توسط دنبال کننده ها و دوستان شما به اشتراک گذاشته شده باشد و یا این که به وسیله هر اکانت دیگری، همان طور که می دانید و دیده اید .و وقتی که لایک شدن یک پست در پیام اطلاع رسانی مثل این که  در بخش  صفحه فید اینستاگرام ادمین مربوط به ( صاحب پست لایک شونده توسط شما) دریافت می شود و از این طریق آن ادمین اکانت، از لایک شدن پست خود به وسیله شما مطلع می شود و این خود می تواند آشنایی بین شما را ایجاد کند.بنابر این این فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد که یکی از اصلی ترین ها برای زیادتر شدن فالوور و افزایش بازدید اکانت شما می تواند باشد و باعث رشد بسیار هدف مند صفحه ی مجازی شما شود که در اکثر ربات های اینستاگرام هم قادر به انجام چنین فعالیت های می باشند  و همین طور  شما به آسانی قادر هستید  که قابلیت لایک کردن را در ربات های خود به راحتی فعال کنید و همین طور به وسیله بازدید صفحه ی خود را زیادتر کنید .و همان طور که از اسم ان مشخص است در این بخش هم تعیین می کند که ربات های شما با چه میزان سرعتی بر روی صفحه ی شما فعالیت کند و توسط متخصصان در اینستاگرام شناخته نشود و صفحه ی شما به عنوان ربات شناخنه نشود و از اتفاقات بد جلوگیری کنید که ما در این ربات ها قسمت سرعت را به چهار قسمت در سرعت کم ، سرعت متوسط ، سرعت زیاد و سرعت سفارشی دسته بندی کرده ایم که به توصیه ی ما برای کاربران خود استفاده از سرعت متوسط و سرعت تقریبی و یا سرعت بالا می باشد.