درجه هوا استوری اینستاگرام

درجه هوا استوری اینستاگرام

و حالا می خواهیم درباره ی برچسب درجه هوا استوری اینستاگرام را می ‌توان به راحتی کپی ‌برداری از اسنپ چت را می دانستن، ولی همچنین استوری شبکه مجازی اینستاگرام همچنان یک مشکل بزرگ نسبت به اسنپ چت را داشت و آن هم عدم امکان استفاده از استیکر های گوناگون بوده است .شبکه مجازی اینستاگرام این قابلیت را هم به استوری ها اضافه می کنیم و از این به بعد شما می‌ توانید از برچسب های متفاوتی استفاده کنید که بستگی به مناسبت‌ ها و بازه‌ های زمانی متفاوت در این قسمت قرار می‌ گیرد.و اما همچنین با تپ کردن بر روی استیکر هایی که شما انتخاب می ‌کنید حالت آن ها را عوض می ‌کند و همین طور می‌ توانید با کمک دو انگشت آن ها را درشت یا ریز کنید و یا آن ها را در تصاویر ها جابجا کنید . همچنین در قسمت استیکر شما می ‌توانید موقعیت مکانی را که در آن عکس را گرفته ‌اید بر روی عکس ثبت را انجام دهید. و همچنین در کنار آن استیکر مربوط به درجه هوا دمای هوا و ساعت استوری اینستاگرام هم وجود دارد .و البته درجه هوا استوری اینستا را می‌توان یک انقلاب طوفانی و یک قابلیت خیلی مناسب و مفید و جالب در حوزه شبکه ‌های اجتماعی و مجازی را دانست . همچنین خیلی از همین کاربران و مخاطب های استفاده از درجه هوا استوری اینستاگرام را به پست‌ های قدیمی تر ترجیح می‌ دهند . همچنین در ادامه این متن می ‌توانید راهنمای کاملی را در استوری گذاشتن در اینستاگرام را مطالعه کنید.و حالا می رسیم به این که چگونه استوری بگذاریم و آن را به آسانی ویرایش کنیم ؟ و همچنین البته این سوالی می باشد که دست کم حداقل یک بار به واسطه اغلب کاربران و مخاطب های شبکه مجازی بزرگ اینستاگرام پرسیده شده است.

که گذاشتن استوری در اینستاگرام را به راحتی می‌ توان مسیری سریع و راحت برای ارتباط داشتن با دیگران   را بدانید .و همینن طور در ادامه به همه ی جزییات این خصوصیات می پردازیم و همچنین به شکلی مفصل، جواب پرسش چگونه استوری را بگذاریم را ارائه می‌ دهیم .و همچنین همان ‌طور که در مطالب قبل اشاره کردیم، تصاویر ‌های نوستالژی ‌تر موجود در گالری دستگاه خود را به صورت اتوماتیک سیستمی استیکر تاریخ می ‌گیرند . همچنین شما به راحتی می ‌توانید به‌ واسطه درگ کردن این استیکر ها، آن ها را جابه‌جا کنید و یا این که با کلیک کردن بر روی آن ، رنگ این استیکر را به طور کامل تغییر دهید .و یا این که اگر هم به طور کامل قصد دارید که این استیک را از روی تصویر خودتان پاک کنید فقط کافی است که بر روی آن کلیک کرده و همچنین به آیکون سطل آشغالی که در قسمت پایینی صفحه نمایش گذاشته شده است ، درگ کنید .و همین طور همچنین، امکان عوض کردن ساعت در استوری فضای مجازی اینستاگرام وجود ندارد .یا این که در این مطلب به همه ی جزییات Instagram Story می پردازید و همچنین به سوالاتی چون «چگونه در اینستاگرام استوری درجه هوا بگذاریم» جواب دادیم . و البته همچنین بدون هیچ شکی ،‌در شبکه اجتماعی اینستاگرام بهترین ‌ترین شبکه اجتماعی در حال حاضر در بسیاری از کشور ها بوده است و همچنین استوری گذاشتن در فضای مجازی اینستاگرام هم راهی مورد علاقه مخاطب هایی برای به ‌اشتراک ‌گذاشتن لحظه ‌هایی از زندگی‌ های آن ها در این شبکه اجتماعی می باشد .

همچنین و اما درباره ی نظر شما در مورد تاثیر استوری فضای مجازی اینستاگرام قرار دادن درجه هوا استوری اینستاگرام بر محیط این شبکه اجتماعی چه چیزی ی باشد ؟ و همان طور که تا این جا متوجه شدیدو گفته شد شما آیا آن را موثر می ‌دانید. درباره ی استیکر دما باید بگوییم که : ما می توانیم به کمک استیکر دما و یا درجه هوا ، شما به راحتی می‌ توانید دمای هوا را (در هنگامی که تصویر شما گرفته شده است) را مشخص کنید .همان طور که گفته شد و متوجه این موضوع شدید شما به قابلیت های خیلی زیادی را در اختیار خود خواهید داشت که شما به راحتی بتوانید پست های خودتان را تا جایی که ممکن است آن ها را فوق العاده جذاب و دوست داشتنی کنید . و حالا شما در تصویر زیر می ‌توانید به آسانی چندین مورد را از کار هایی که همچنین از طریق افکت ها و فیلتر ها استوری ممکن می باشد را ببینید .و اما این را هم باید به شما بگوییم که شما به اکثر این قابلیت ها از طریق آیکون‌ هایی که از بخش های بالایی ، و همچنین در قسمت سمت چپ صفحه اختیارات کاملی را خواهید داشت و اما همان طور که می بینید در عکس پایین ، کارایی هر یک از آن ها مشخص شده می باشد . که همچنین هر کدام را به گونه ای تک به تک توضیح می دهیم .

و همچنین فضای مجازی اینستاگرام همچنان درحال اضافه کردن به برچسب های تازه ای در این بخش می باشد و همچنین به قسمت  پایین اسکرول کنید و کمی گشت و گذار در این قسمت را بزنید تا با استیکر های تازه ای آشنا بشین . و اما همچنین بعضی از این استیکر ها عبارتند از :

  • استیکر آب و هوا
  • زمان فعلی
  • تعطیلات
  • روزهای هفته
  • موقعیت مکانی
  • انواع کلاه و عینک آفتابی و…
  • انواع اموجی ها

منبع :https://www.gsm.ir/news/show/34131/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%D8%AF/