تگ کردن اینستاگرام

تگ کردن اینستاگرام

تگ کردن اینستاگرام – برای اینستاگرام تعامل داشتن از هر چیزی مهم تر است . راز افزایش فالوور برابر است با افزایش نرخ تعامل یا همان نرخ و برای این کار شما باید با بقیه تعامل داشته باشید ولی خب برای همه همیشه وقت لازم برای انجام این کار را وجود ندارد با این حال یکی از روش های خوب تشویق افراد برای تگ کردن شما در پست های اینستاگرام می تواند تاثیر بسزایی در رشد پیج شما داشته باشد .اینستاگام تعامل را ارزش مند و مفید می داند وقتی که کاربران دیگر در اینستاگرام شما را تگ می کنند به الگوریتم می گویند که مردم و یا کاربران اینستاگرام می دانند شما کی هستید و کار شما را قبول دارند و نمره کیفیت فعلی پیج شما را بالا می برد اما گاهی اوقات شما هر روز وقت برای تعامل با دیگران ندارید و نمی توانید با دنبال کننده های خود تعامل برقرار کنید . برای همین چند عدد روش مفید و عالی برای شما شرح می دهیم که مخصوصا برای زمان هایی که وقت تعامل را با دیگران ندارید ولی قصد این را دارید که پیج شما نزد اینستاگرام و کاربران ان پیجی با فعالیت زیاد شناخته شوید.

همان طور که گفته شد تعامل برای اینستاگرام مهم است شما سلبریتی نیستید که دیگران و کاربران ، شما را لایک و فالوو کنند . بلکه شما می توانید گزینه تگ را در تنظیمات اینستاگرام خود روشن کنید و به دیگر کاربران یا دنبال کنندگان شما در اینستاگرام اجازه دهید ، بتوانند شما را تگ کنند. پس همراه ما باشید تا اخر مقاله و این مسیردر بخش زیرین را طی کنید setting privacy tag .در واقع شما باید کاربران دیگر و دنبال کننده های خود را به دعوت به تگ کردن یک دیگر و مخاطب ها و افراد دیگر در اینستاگرام را کنید که هم شما را تگ کنند و هم کاربران دیگر در اینستاگرام را تگ کنند .مخصوصا شما را در پست های خود نیز تگ کنند و تعامل را در زیر پست خود با شما برقرار کنند .هم چنین شما هم می توانید یک محتوای خوب و با کیفیت ایجاد کنید و ان را پست کنید و در ازای این پست زیبا و با محتوتی جذاب شما این مورد را از دیگران بخواهید و ان این است که دنبال کننده های شما و کاربران اینستاگرام پست و محتوای مفید و جذاب شما را استوری کنند و در استوری پیج شخصی شما را تگ کنند و این طور است که شما می توانید به راحتی تعامل با کاربران در صفحه ی مجازی اینستاگرام پیدا کنید . پس خیلی با شتاب دست به کار شوید و ایده جدیدی را پیج خود پیدا کنید و ان را به عنوان پست یا استوری منتشر کنید منتشر کنیدو مطلب جدیدی را به اشتراک بگذارید تا دنبال کنندگان شما از پیج شما نهایت لذت رت ببرند و برای تشکر از محتوا و پست زیبای شما ان را استوری در صفحه ی خود کنند و برای دیگر کاربران ان را به نمایش بگذارند.

شما هم برای تعامل بیشتر با دنبال کننده های خود باید استوری یا پست های جذاب و مفید ان ها را در استوری خود اشتراک گذاری کنید و پیج ان ها تگ کنید و پست یا استوری جذاب ان ها را در استوری خود تحسین کنید و از تلاش ان ها برای مفید واقع شدن برای دنبال کنندگان خود تقدیر کنید.دراینستاگرام محتوا و پست و یا حتی استوری مناسب و مفید شما خود به خود دست به دست می شود به عنوان مثال در یک پستی فکر کردی اید جز نفرات اولی بودم که این قابلیت را منتشر کردم و ایده جدیدی را به اشتراک گذاشتم و همین باعث موفقیت این پست در اینستاگرام  شما می باشد .و نکته مهمی که وجود دارد این است که اجازه ندهید کسی بی اجازه شما را تگ کند. در واقع ممکن است در پست با محتوایی زشت و زننده تگ بشوید و این در پروفایل شما نمایش داده شود و باعث زیر سوال رفتن شخصیت شما شود . گاهی ممکن است بدون این که بخواهید یک کاربر اینستاگرام شما را تگ کند و شما دوست نداشته باشید که این اتفاق بدون اجازه شما بیوفتد . برای این کار مسیری که می گوییم را دنبال کنید . setting privacy tag و بعد manually approve tags .

و حالا شما هر شخصی که مورد نظر شما است اجازه دهید می تواند شما را تگ کند و برای شما در خواست تگ ارسال کند و اگر شما در خواست ان را تایید کنید ، شما در واقع می توانید که در ان پست تگ می شوید در غیر این صورت اجازه تگ کردن شما را نخواهد داشت . و این یک خصوصیات مهم و کاربردی تگ به شمار می رود که اینستاگرام این قابلیت مهم و بسیار کاربردی را برای شما کاربران اینستاگرامی فراهم کرده است تا شما زمانی که در صفحه ی مجازی خود فعالیت دارید در واقع اسوده خواطر باشید.و همین طور که گفته شد یک راه دیگری که وجود دارد. به سه نقطه پست که در آن تگ شدید بروید و در همان جا مشخص کنید که می خواهید در صفحه شما نشان داده بشود یا نه و یا این که تگ خود را از آن پاک کنید .قابلیت تگ کردن راهی است برای آن که از کاربران شبکه های اجتماعی در تصاویر و ویدیو ها نام ببرید و آن ها را دعوت به مشارکت کنید . بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام از این قابلیت پشتیبانی می کنند . تگ کردن یکی از بهترین ابزار ها برای رشد کسب و کار شما است و غفلت از آن کار درستی به نظر نمی رسد و باعث کاهش پیشرفت پیج شما می شود. به خاطر همین است که مدیران در اینستاگرام ابزار تگ را به قابلیت های خود اضافه کرده است .

در صفحه ارسال پست با انتخاب تصویر مورد نظر خود و کلیک بر آن در بخش پیش نمایش (همان طور که در اینستاگرام تگ می کنید ) نام کاربر مورد نظر خود بنویسید و گزینه جستجو را بزنید سپس از بین نتیجه جستجو پروفایل مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به راحتی افراد مورد نظر شما نیز در پست تگ شوند .حتما تا حالا برای برای شما هم در پست ها یی که در اینستاگرام می گذارید بعضی از دوستان خود را تگ کردید و با ان ها تعامل برقرار کرده اید یا برعکس بعضی از دوستان ، شما را در پست های خود تگ کرده اند که در این صورت این پست در پروفایل شما در قسمت تصاویر تگ شده قرار می گیرد .ولی اگر بخواهیم تگ خود را از این پست پاک کنیم باید چه کاری را انجام دهیم ؟ خیلی ساده روی پستی که در نظر داریم کلیک کرده روی علامت سه نقطه در بالا سمت راست پست می زنیم و گزینه hide options را می زنیم و حالا نی توانیم تگ خود را از پست پاک کنیم  remove me from post یا این که در پروفایل خود مخفی کنیم hide from profile  .

پست های که در آن تگ شده اید را چه کسی اجازه دیدن ان را خواهد داشت ؟ هر کاربری که بتواند پیج شما را و عکس ها فیلم ها و محتوای داخل صفحه شما را ببیند می تواند در عکس هایی که شما را تگ کرده اند هم ببینند . اما اگر پیج یا اکانت شما در اینستاگرام به صورت عمومی باشد ولی اکانت شخصی که شما را تگ کرده خصوصی باشد فقط کسانی می توانند ببینند که هر دو نفر شما را در اینستاگرام فالوو داشته باشد .اما اگر اکانت شما در اینستاگرام خصوصی باشد هیچ کسی یا هیچ کاربری اگر شما را فالوو نکرده باشد نمی تواند عکس های شما را ببیند . و اما اگر اکانت پیج هر دوی شما خصوصی باشد در آن صورت فقط کسانی که هر دوی شما را فالوو کرده باشند می توانند محتوای پیج شما را ببینند .نکات مهم تگ کردن اینستاگرام – : یک : شما در یک عکس فقط تا 20 نفر را مجاز هستید تگ کنید بیشتر از این عدد را اینستاگرام به شما اجازه نخواهد داد . دو : و اگر بیشتر از حد معمول در اینستاگرام تگ کنید در آن صورت سیگنالی به اینستاگرام فرستاده می شود و شما را بلاک می کند و در واقع یعنی از به محدودیت های اینستاگرام احترام نگذاشتید .

شما می توانید از تگ کردن اینستاگرام  از بخش های مختف اینستاگرام استفاده کنید شما می توانید دوستان خود را در پست های خود،استوری های خود، در کپشن های پست ها و کامنت ها تگ کنید اما نمی توانید خود را در پست و استوری هایی که می گذارند تگ کنید مگر این که آن ها خود شما را در پیج خود تگ کنند .حتما دیده اید که کاربران اینستاگرام از شما می خواهند که چند نفر از دوستان خود را زیر پستی که گذاشته اند تگ کنید تا به شما جایزه ای بدهند . این هم می تواند روشی برای جذب فالوور در اینستاگرام باشد که برای افزایش درامد زایی از صفحه های اینستاگرام کاربرد دارد .

منبع :[email protected]