بلاک شدن تلگرام

بلاک شدن

 

بلاک شدن تلگرام

چگونه متوجه شویم دیگران در تلگرام ما را بلاک کرده‌اند
بلاک شدن تلگرام:بلاک کردن و یا مسدودی تلگرام امکان ارتباطی اشخاص دیگر (با شما) از قابلیتهای خوب برنامه محبوب تلگرام می باشد.
 برای اینکه بفهمیم بلاک شدن تلگرام صورت گرفته و فرد مورد نظر ما را بلاک کرده است باید به صفحه چت شخص رفته و ببینیم که آیا جمله “Last seen a long time ago” در کنار نام شخص ظاهر شده است یا خیر در صورتی که این گزینه موجود بود آن شخص شما را بلاک کرده و دسترسی شما را به خود برداشته است.
و

-در صورتی که ببینید تصویر شخص تغییری نکرده است و یا تصویر یک ماه قبل آن به صورت ثابت مانده است.
-هنگام ارسال پیام شما تنها پیغام ها را به صورت یک تیک می بینید.
-در صورت که شخص مقابل را در گروهی اد کنید پیغام خطا مشاهده خواهد شد.

در نظر داشته باشید راهی دیگر و بهترین راه برای درک این موضوع آن است که از شخص مقابل بخواهید تا تصویر ( اسکرین شات ) از گوشی خود بگیرد و در صورتی که شما را بلاک کرده باشد گزینه بلاک را خواهید دید.

فراموش نکنید که اگر شخصی یوزر شما را در تلگرام بلاک کند در بلاک شدن تلگرام این امکان را دارد که کلیه تصاویری که شما در اکانت تلگرام خود گذاشته اید را مشاهده و حتی دانلود کند در واقع تا موقعی که شما او را بلاک نکرده باشید این امکان شدنی است و می تواند کلیه تصاویر شما را ببیند.

چرا شما ریپورت می شوید؟
در صورتی که اقدام به ارسال پیغام های تبلیغاتی متعدد کرده و یا به افرادی نا شناس پیغام دهید که در لیست کانتکت های شما نیستند آن افراد این انتخاب را خواهند داشت که شما را بلاک و ریپورت(این رفتار شما را به تلگرام گزارش خواهند داد) کرده و با چند ریپورت برخی از فعالیت های شما در تلگرام محدود خواهد شد البته در مدت زمانی کوتاه این اقدام صورت خواهد گرفت پس جایی برای نگرانی نیست و ریپورت شدن شما در مدت زمانی کوتاه رفع خواهد شد.

در صورتی که شما دیگران را بلاک کنید نیز عبارت “Typing” را در پنجره انتخاب گفتگو مشاهده خواهید کرد که حکایت از در حال تایپ بودن شخصی دارد که او را بلاک کرده‌اید اما نهایتا هیچ پیغامی از او دریافت نخواهید کرد.

ادامه

 

ممبر-تلگرام بلاک شدن تلگرام