آموزش گذاشتن لینک در استوری

آموزش گذاشتن لینک در استوری

آموزش گذاشتن لینک در استوری

آموزش گذاشتن لینک در استوری – اما لینک اینستاگرام مبحثی جدا و مجزا است که ممکن است شما هم با آن رو به رو شوید آیا شما می دانستید که اینستاگرام دوست ندارد لینک شبکه های اجتماعی دیگری را در بیو قرار دهید؟ و اصولا بیو محل قرار دادن لینک های شخصی ما مثل آدرس وب سایت های شما می باشد و نه برای تبلیغ شدن برنامه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی دیگر با استفاده از نرم افزار ها و سایت های کوتاه کننده ی لینک می توانید لینک را تغییر بدهید. در تمامی شبکه های اجتماعی عکس العمل بدی در مقابل تبلیغ شبکه های مجازی دیگر در شبکه مجازی خود نشان می دهند.و ضمن این که با استفاده از سایت های مثل زیلیک می توانید لینک همه ی شبکه های اجتماعی خود را در اینستاگرام بگذارید و در اصل محدودیت ها و قوانین اینستاگرام را به سهولت دور بزنید و حقیقت این است که حساسیت اینستاگرام بر روی شبکه مجازی تلگرام بسیاربیشتر می باشد و می دانید که بالاخره داستان های پیچیده ای راجع به تلگرام در سطح بین المللی اتفاق افتاد و از نظر اینستاگرام و فیس بوک تلگرام مردود می باشد .

آموزش گذاشتن لینک در استوری

خیلی پیج ها هستند که می گویند رشد ما و موفقیت ما به طرز مشکوکی کم شده است و وقتی آن ها را بررسی می کنید . خواهید دید که لینک تلگرام را در بیو گذاشته اند و خیلی از پیج های دیگر هم هستند که دائما بی دلیل بلاک می شوند و یا حتی اینستاگرام از آن ها احراز هویت می خواهد .همه این ها بخشی از اتفاقات عجیبی است که با قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام برای پیج شما پیش می آید و شما می توتنید ناخواسته باعث مشکلات متععد برای خود در صفحه خود در اینستاگرام شوید .پس اگر دل شما نمی خواهد اکشن بلاک و یا شادوین بشوید همین الان لینک تلگرام خود را حذف کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم لینک شبکه های اجتماعی دیگری را نه تنها در بیو نگذارید بلکه در استوری ها هم همینطور ریسکی را انجام ندهید و این را هم بدانید که اینستاگرام امکان لینک کردن اکانت برای چندتا شبکه ی اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک و غیره برای شما گذاشته است پس دیگر لازم نیست در بیوگرافی از این قبیل کارها را انجام دهید.گذاشتن لینک :و اما لینکی که به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید بیایید با اولین و ساده ترین راه برای ایجاد لینک در شبکه اینستاگرام شروع کنیم . بیوگرافی اینستاگرام تنها مکانی است که هر صفحه ای از جمله حساب های شخصی می تواند یک لینک قابل کلیک را به اشتراک بگذارد و اما نحوه اضافه کردن یا به اشتراک گذاشتن لینک به بیو اینستاگرام به این روش به عنوان لینک اصلی خود فکر کنید .و در حالی که راه های دیگری را برای به اشتراک گذاشتن لینک های قابل کلیک وجود دارد که ما در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد اما این شیوه برای مخاطب های خاص تری هدف قرار گرفته شده است . و لینک موجود در بیوگرافی شما برای هر کسی که برای بازدید از نمای وارد صفحه اینستاگرام شما می شود . قابل رویت و کلیک است .و هم چنین اینستاگرام این امکان را به بینندگان و دنبال کنندگان اینستاگرام و همین طور برای کاربران می دهد که برای هر یک از پست هایی که به اشتراک می گذارند لینک مخصوص آن پست را بسازید تا در صورت لازم لینک مخصوص هر پست را بتوانید برای دوستان خود بفرستید و برای این که پست ما در اینستاگرام لینک داشته باشد و پستی که دوست دارید لینک آن را به دست آورید را انتخاب کنید .در قسمت سمت راست و بالای عکس خود شما یک سه نقطه وجود دارد ، شما روی آن کلیک کنید . برای کپی کردن و برداشتن لینک پست بر روی گزینه کپی لینک کلیک کنید تا لینک برای شما به نمایش گذاشته شود . و بعد آدرس اینترنتی پست فیلم یا عکس یا تصویر در موبایل خود شما در قسمت کیبورد ذخیره می شود .

آموزش گذاشتن لینک در استوری

و اما سوالی که مطرح می شود این است که چگونه می توان لینک اینستاگرام را در فضای مجازی به اشتراک بگذاریم ؟. شما فقط باید لینک و یا آدرس کپی شده را هر جایی که دلبخواه شما است بگذارید . و همین طور در گوشی خود به راحتی در محل دلخواه خود که قرار است لینک را بگذارید جند ثانیه لمس کنید و بعد گزینه چسباندن را بزنید .اینستاگرام اجازه قرار دادن لینک قابل کلیک در متن پست ها را به کاربران خود نمی دهد و تنها لینک قابل کلیک در اینستاگرام را می توانید در بخش website در بیو پروفایل اینستاگرام خود وارد نمایید . که البته قرار دادن لینک تلگرام در این بخش اینستاگرام هم ترفندهای خاصی خود دارد و با یک اشتباه ناخواسته و کوچک ممکن است بر طبق قوانین خاص اینستاگرام صفحه ی شما بلاک شود و در واقع شما پا بر روی محدودیت های ان گذاشته اید و نمی توانید لینک تلگرام خود را به همان شکل Telegram.me/Your Telegram ID در این قسمت وارد کنید و باید حتما از روشی خاص استفاده کنید تا از افتادن اتفاقات بد بسیار جلوگیری کنید و جلوی پیشرفت و رشد پیج خود را نگیرید و بگذارید پیج شما به درجه ای بالا به محبوبیت برسد .

با توجه به سوالات و نیازمندی های کاربران اینستاگران در خصوص (آموزش گذاشتن لینک در استوری)در مقاله امروز موضوع قرار دادن لینک ، قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام و گذاشتن لینک در پست اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد .و همین طور که گفته شد گذاشتن لینک های که قابل کلیک باشند را در بخش های توضیحات پست های فضای مجازی اینستاگرام ، تنها برای حساب های کاربری مبلغی را که مخصوص تبلیغ کردن می باشد امکان پذیر می باشد و هم چنین کاربران عادی قادر به قرار دادن لینک های که در پست اینستاگرام خود نیستند .و همان طور که گفته شد  البته شما می توانید هر ترکیبی از حروف حتی آدرس های اینترنتی را در پست های فضای مجازی اینستاگرام خود قرار دهید اما این لینک ها قابل کلیک کردن، نمی باشند .

طبق مطالب فوق در واقع فقط لینک قابل کلیک در فضای مجازی بزرگ اینستاگرام همان قسمت website پروفایل اینستاگرام می باشد که در بخش قبلی توضیح داده شده است . در این قسمت از متن زیر ما قصد داریم ترفندها و یا روش هایی را برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام برای  مثال قرار دادن لینک تلگرام و تیک تاک و واتس اپ در پست های اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.هم چنین اینستاگرام تا همین اواخر، فضای کافی برای نشان دادن پروفایل با هشتگ و هندل‌های پروفایل را در دسترس کاربران قرار نمی‌داد و شما فقط می‌ توانستید به صفحات پیج مرتبط با آن ها در متن کپشن پست، لینک خود را قرار دهید.

و همین طور آدرس وب‌سایت‌ها فقط در انواع لینک‌ هایی بودند که شما و کاربران می‌توانستید در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید . و حتما اصطلاح مشخص“link in bio” را در تبلیغات اینستاگرام مشاهده کرده اید .و اما اینستاگرام دو خاصیت تازه ای را به کاربران خود هدیه داده است که گذاشتن  لینک پروفایل و هشتگ در قسمت بیوگرافی اینستاگرام ، حساب‌های کاربری و غیره.شما می‌توانید در بیوگرافی فضای مجازی اینستاگرام خود، این لینک‌ها را در کنار لینک به وب‌سایت خود قرار بدهید و صفحه ی شما رشد زیادی با این روش در واقع پیدا کند .به هر حال هر شبکه اجتماعی که به شما توضیح می‌دهد که شما می‌توانید لینک های را به قسمت بیوگرافی قرار دهید اما به غیر از اینستاگرام و توییتر.همین طور به شما این اختیار را می‌دهد که هندل‌های (handles) دیگری را در بیو خود تگ کنید. لینک این به شما این اجازه را می‌دهد که اکانت خود را به پیج رسمی و قانونی کارفرمای خود لینک قرار دهید.