مشاهده گروه های مشترک

مشاهده گروه های مشترک

مشاهده گروه های مشترک

مشاهده کردن گروه های مشترک بین شما و سایر کاربران (مشاهده گروه های مشترک) : منظور ما از گروه های مشترک تلگرام آن گروه هایی می باشند که هم شما در آن ها عضو هستید و هم سایر کانتکت های تلگرام شما در آن عضو می باشند .امروز در فست تلگرام قصد داریم به شما عزیزان نحوه ی مشاهده ی گروه های مشترک خود با سایر اعضاء را آموزش دهیم . پس با فست تلگرام همراه ما باشید .

نحوه ی مشاهده ی گروه های مشترک خود و سایر کاربران (مشاهده گروه های مشترک):

اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید .

اکنون بر روی آیکن سه خط بالا و گوشه ی سمت چپ صفحه ی اصلی تلگرام تپ نمایید .

از منویی که باز می شود ، گزینه ی کانتکت را انتخاب نمایید . اکنون لیست کاربران تلگرام را که در گوشی خود ذخیره کردید ، مشاهده می نمایید .

حال بر روی نام کاربر مورد نظرتان تپ نمایید تا انتخاب شود . سپس وارد پنجره ی گفت و گوی خود با کاربر شوید . اکنون بر روی نام پروفایل و یا عکس پروفایل مخاطب خود که در بالای پنجره ی گفت و گوی او قرار دارد ؛ تپ نمایید تا به صفحه بعدی بروید .

سپس در این صفحه اطلاعات مخاطب خود را مشاهده خواهید کرد . حال گزینه ی ” گروپز این کاممان ” را از این صفحه انتخاب نمایید و روی آن تپ کنید . اکنون گروه های مشترک خود با مخاطبتان را در این صفحه مشاهده خواهید کرد .

نکته ای که در این قسمت وجود دارد ، این است که اگر پس از وارد شدن به صفحه ی اطلاعات مخاطب ، گزینه ی ” گروپز این کاممان ” را مشاهده نکردید ، به این علت است که شما هیچ گروه مشترکی با مخاطب مورد نظرتان ندارید .

گاهی اوقات اگر شخصی که شماره ی او را در کانتکت های تلگرام خود ، ذخیره نکردید وارد صفحه ی گفت و گوی شما شود و با شما ارتباط برقرار نماید ، دلیل این موضوع می تواند این باشد که آن کاربر گروه مشترکی با شما دارد .

شما برای پی بردن به این موضوع می توانید ، در همان پنجره ی گفت و گوی خودتان با شخص مورد نظر ، بر روی نام و یا عکس پروفایل کاربر تپ نمایید تا به صفحه ی اطلاعات او هدایت شوید .

اکنون طبق آموزش امروز ، اگر گزینه ی ” گروپز این کاممان ” را در این صفحه مشاهده نمودید ، نتیجه می گیریم ؛ که شما با آن شخص درگروه مشترکی عضو می باشید . خرید ممبر تلگرام