عنوان بر روی کلیپ تلگرام

عنوان بر روی کلیپ تلگرام

عنوان بر روی کلیپ تلگرام

آموزش گذاشتن عنوان بر روی فیلم هایی که به اشتراک می گذارید (عنوان بر روی کلیپ تلگرام) : امروز با آموزش گذاشتن عنوان بر روی فیلم در خدمت شما عزیزان هستیم . حتماً به این موضوع دقت کرده اید ، زمانی که فیلم هایی را در گروه و یا کانالی به اشتراک می گذارند ، در زیر فیلم ها توضیحاتی چند خطی وجود دارد که عنوان فیلم را از طریق آن متوجه می شوید .

این توضیحات مربوط به فیلم هایی است ، که به اشتراک گذاشته می شوند . به این توضیحات درج شده در زیر فیلم های ارسالی تلگرام اصطلاحاً کپشن می گویند .

وجود کپشن در زیر فیلم بسیار کاربردی است ، زیرا باعث می شود که شما متوجه شوید ، این فیلم در ارتباط با چه موضوعی می باشد . یعنی قبل از دانلود کردن فیلم از موضوع آن مطلع خواهید شد .

این کار باعث می شود ، تا فیلم هایی را که برایتان جذاب است ، در پنجره های تلگرام خود دانلود نمایید .

در ادامه با فست تلگرام همراه شما عزیزان خواهیم بود .

نحوه ی ایجاد عنوان بر روی فیلم هایی که به اشتراک می گذارید : عنوان بر روی کلیپ تلگرام

اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید .

در قسمت اصلی تلگرام یکی از پنجره های گفت و گوی خود را باز نمایید .

اکنون در قسمت پایین پنجره ی گفت و گوی خود با کاربر مورد نظر بر روی آیکن گیره تپ نمایید .

حال از منویی که باز می شود ، گزینه ی گالری را انتخاب نمایید . سپس بر روی آیکن سه نقطه ای که در قسمت بالا و سمت راست پنجره قرار دارد ، تپ نمایید .

اکنون ویدئوی مورد نظرتان را انتخاب نمایید . ویدئوی مورد نظر را تپ نمایید تا انتخاب شود و به ابعاد صفحه در آید . حال بر روی آیکن ” تی ” که در پایین صفحه و در کنار گزینه ی کنسل قرار دارد ، تپ نمایید .

در قسمت ” اد اِ کپشن ” متن مورد نظرتان را که تمایل دارید ، در زیر فیلم به صورت کپشن قرار بگیرد را در این قسمت تایپ نمایید . اکنون بر روی آیکن تیک کنار متن خود تپ نمایید تا تغییرات شما ذخیره شوند .

حال با تپ بر روی گزینه ی ” سِند ” که در پایین صفحه قرار دارد ، فیلم شما به همراه کپشن آن ارسال خواهد شد . خرید ممبر تلگرام