ربات فور اسکوئر

فور اسکویر

ربات فور اسکوئر

کاربرد های ربات @Foursquare (ربات فور اسکوئر) : ربات فور اسکوئر ، موقعیت مکانی شما را می گیرد و سپس مکان های مهم مثل پمپ بنزین ، بیمارستان ، رستوران ، نانوایی ، پارک ، سینما و غیره که در اطراف موقعیت مکانی شما قرار دارند را به شما نشان می دهد .

بنابراین ربات هوشمند فور اسکوئر ، به شما کمک می کند تا مکان های مورد علاقه ی نزدیک به خود را بیابید و همچنین آن ها را با دوستان خود در اپلیکیشن تلگرام به اشتراک بگذارید .

نحوه ی کار با ربات فور اسکوئر :

ابتدا اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید . حال به یکی از مخاطبان خود یک پیام ارسال نمایید یا آن که شما می توانید به جای دیگران ، این پیام را برای خودتان ارسال نمایید .

بنابراین پیام @Foursquare را در قسمت ارسال متن در پنجره ی گفت و گو تایپ و ارسال نمایید . سپس پیامی که شما ارسال کردید آبی رنگ می شود .

تا اینجا این مراحل را انجام دادیم تا ربات ما فعال شود . اکنون روی پیام آبی رنگی که ارسال کردید یعنی @Foursquare تپ کنید تا به صفحه ی گفت و گو با ربات Foursquare هدایت شوید .

صفحه ی گفت و گو با ربات Foursquare باز خواهد شد .

پیامی را در پنجره ی آن مشاهده می کنید . در این پیام به ما می گوید که این ربات در پیدا کردن رستوران ها و مکان های دیگر که نزدیک به شما است شما را یاری می کند و همچنین می توانید آن ها را با دوستان خود در اپلیکیشن تلگرام به اشتراک بگذارید .

روی دکمه ی استارت پایین صفحه تپ نمایید .

فرمان /start در پنجره به نمایش در می آید . سپس پیامی از طریق ربات برای شما ارسال می شود . سپس لوکیشن دستگاه خود را فعال نمایید تا ربات موقعیت مکانی شما را بیابد .

اکنون برای مثال ما می خواهیم آدرس پارک نزدیک به موقعیتی که در حال حاضر هستیم را بدانیم .

بنابراین با توجه به این که جی پی اس دستگاه ما روشن است در پنجره ی گفت و گو با ربات @Foursquare تایپ می کنیم :

@Foursquare park

خیلی کامل و آسان تمام پارک های نزدیک را با نقشه ی آن ها برای شما می یابد . اکنون یکی از پارک ها را انتخاب می کنیم .

به محض انتخاب کردن پارک ، آن را برای شما ارسال خواهد کرد . اکنون اگر بر روی پارک مورد نظر تپ نمایید نقشه ی خیابان های اطراف پارک را نیز به وضوح می بینید .

در ادامه پیامی برای شما از طرف ربات @Foursquare ارسال می شود که اشاره می کند به این که تمام مکان ها را در جهان نه فقط مکانی که نزدیک شما است بلکه همه جای دنیا را می تواند جست و جو کند

طبق مثال ربات پیش می رویم و آدرس زیر را جست و جو می کنیم :

@Foursquare coffee near Paris

مشاهده می نمایید که تمام آدرس هایی که با جست و جوی ما هماهنگ هستند با نقشه برای شما پیدا خواهد کرد . بنابراین شما می توانید نه تنها آدرسی که در آن هستید بلکه موقعیت های مکانی دیگری را نیز تایپ نمایید با ذکر این که نزدیک کجا هستند . خرید ممبر تلگرام

 

1ربات-فور-اسکوئر-169x300 ربات فور اسکوئر 1ربات-فور-اسکوئر-169x300 ربات فور اسکوئر 1ربات-فور-اسکوئر-169x300 ربات فور اسکوئر