جلوگیری از عضویت گروه

عضو نشدن در گروه

جلوگیری از عضویت گروه

آموزش جلوگیری از عضویت گروه تلگرام ناشناس :همانطور که می دانید تلگرام قابلیت های گسترده ای در زمینه های ارتباطی دارد و همین امر موجب شده است که افرادی ناشناس برای منافع شخصی خود از جمله تبلیغات تجاری و غیره شما را از طرق مختلف به گروه های خود دعوت کنند . اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از دعوت به گروه های ناشناس بخاطر حریم خصوصی و مزاحمت ناراحت هستید ، چاره ی کار اینجا است . پس با ما همراه باشید .

در ابتدا تلگرام خود را آپدیت کنید ، سپس برنامه ی تلگرام را اجرا نمایید . حال برای جلوگیری از عضویت گروه به قسمت سه خط بالای صفحه ی تلگرام بروید و از منوی باز شده گزینه ی setting را برای تنظیمات انتخاب کنید . حال روی گزینه ی privacy and security کلیک نمایید .

در قسمت privacy گزینه های blocked users و last seen و groups را مشاهده می نمایید .

گزینه ی groups را انتخاب و آن را باز کنید . این گزینه به صورت پیش فرض روی every body یعنی هرشخصی ، تنظیم شده است . در پایین گزینه ی groups متنی خاکستری وجود دارد که از شما می پرسد چه کسی می تواند من را به گروه های چت اضافه کند ؟ حال این زبانه را بر روی گزینه ی my contacts تنظیم می کنیم ، تا فقط مخاطبان تلگرام قادر به اضافه کردن شما به گروه های خود باشند . و دیگر اشخاص ناشناس نتوانند شما را به گروهی بدون موافقتتان اضافه کنند . حال تیک گزینه ی مورد نظر را بزنید تا ذخیره شود . البته در بعضی موارد اتفاق می افتد که شما علاقه ای ندارید تا در گروه های مخاطبان گوشی خود نیز عضو شوید . پس شما می توانید به این صورت تنظیمات را انجام دهید :

وارد قسمت setting یعنی تنظیمات تلگرام شوید ، سپس گزینه ی privacy and security را انتخاب نمایید و حال گزینه ی groups را کلیک کنید . در قسمت بعد گزینه ی never allow اجازه نمی دهد شما را به گروهی اضافه کنند . اکنون روی این گزینه کلیک کنید و در قسمت add users مخاطبانی را که دوست ندارید شما را به گروهی وارد کنند ، اضافه کنید .

در قسمت پایین never گزینه ی always allow وجود دارد که توسط آن شما به افراد خاصی از مخاطبانتان اجازه ی اد کردن در گروه ه ها را می دهید و در واقع فهرستی از افرادی که اجازه ی همیشگی برای دعوت شما به گروه ها را دارند را می سازید .

بنابراین ما به خواست خودمان می توانیم به صورت manualیا دستی تنظیماتی انجام دهیم و تعیین کنیم به چه گروه هایی دعوت شویم و به چه گروه هایی دعوت نشویم .

با این کار از دست تبلیغات کسل کننده ی مزاحم گروه های تلگرامی نیز راحت می شویم . یادتان باشد برای این منظور باید قبل از هر کاری اپلیکیشن تلگرام را به روز رسانی کنید .