جستجوی ربات تلگرام

جستجوی ربات تلگرام

جستجوی ربات تلگرام

آموزش چگونگی جستجوی ربات در تلگرام (جستجوی ربات تلگرام) : با آموزش دیگری از فست تلگرام در خدمت شما دوستان هستیم . در این پست قصد داریم روش جستجوی ربات تلگرام توسط اپلیکیشن تلگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم .همان طور که می دانید ربات های تلگرام ربات هایی هستند ، که با عضویت در آن ها می توانید به صورت اتوماتیک از خدمات آن ها بهره مند شوید .

همچنین ربات ها ، کیفیت تلگرام را ارتقاء می دهند و باعث می شوند که این مسنجر امکانات بیشتری را در اختیار کاربرانش قرار دهد . در واقع وجود ربات ها باعث می شود که خدمات اپلیکیشن تلگرام وسیع تر شود .

برای جستجوی ربات های تلگرام تنها کافی است ، نام ربات ها را در قسمت جستجوی اپلیکیشن تلگرام وارد نمایید و سپس به جستجوی ربات مورد نظرتان بپردازید . همچنین پس از یافتن ربات مورد جستجوی خود عضو آن شوید و از خدمات آن استفاده نمایید .

البته لازم است که خدمت شما عزیزان عرض کنم ، دانستن نام ربات در این بخش کاملاً ضروری می باشد . در ادامه با آموزش جستجوی ربات تلگرام همراه ما باشید .

آموزش چگونگی جستجوی ربات در تلگرام (جستجوی ربات تلگرام) :

 

-ربات-تلگرام جستجوی ربات تلگرام

 

برای جستجوی ربات تلگرام ابتدا برنامه ی تلگرام را اجرا نمایید .

حال در صفحه ی اصلی تلگرام بر روی آیکن ذره بین تپ نمایید . این آیکن در قسمت بالا و سمت راست صفحه ی اصلی قرار دارد .

اکنون نام ربات خود را در قسمت سرچ وارد نمایید . در هنگام وارد کردن نام کاربری ربات باید بدانید ، که مشخصه ی ربات ها bot می باشد ، که در کنار نام آن ها بدون هیچ فاصله ای وارد می شود .

پس از جستجوی نام ربات در زیر عبارت ” گِلوبال سرچ ” ربات هایی که به نام جستجوی شما نزدیک باشند ، را در این قسمت خواهید دید .

همچنین در کنار عکس پروفایل ربات ها ، علامتی شبیه سر ربات وجود دارد ، که این علامت دیگر تشخیص ربات می باشد .

اکنون بر روی نام رباتی که قصد عضویت در آن را دارید ، تپ نمایید ، تا وارد پنجره ی گفت و گوی آن شوید .

پس از وارد شدن به صفحه ی گفت و گو با ربات بر روی کلید استارت که در پایین صفحه ی قرار دارد تپ نمایید ، تا در آن عضو شوید و از سرویس ربات استفاده نمایید . خرید ممبر تلگرام