تفاوت گروه و سوپرگروه

تفاوت گروه و سوپرگروه

تفاوت گروه و سوپرگروه

تفاوت سوپر گروه تلگرام با گروه چیست ؟ (تفاوت گروه و سوپرگروه) قبل از آن که تفاوت سوپر گروه و گروه تلگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم ، ابتدا در مورد گروه و سوپر گروه توضیحاتی را خدمت شما ارائه می دهیم .

گروه چیست ؟

گروه یک پنجره ی گفت و گوی عمومی است . محدودیت عضویت افراد در گروه از سه عضو تا دویست عضو می باشد . تمام اعضایی که در گروه فایل های صوتی ، متنی ، تصویری و … خود را به اشتراک می گذارند ، می توانند با یکدیگر به صورت عمومی و داخل گروه و یا خصوصی توسط پنجره ی گفت و گوی پروفایل یکدیگر به تعامل بپردازند .

تمام اعضای گروه می توانند عضوی جدید را به گروه اضافه نمایند به شرطی که از بازه ی سه تا دویست نفر بیشتر نشود . به دلیل کوچک تر بودن آن ها به نسبت سوپر گروه وظیفه ی مدیر کمتر است .

در گروه ، مدیر اصلی و سازندهی گروه که تنها یک نفراست ، می تواند چند مدیر دیگر نیز انتخاب نماید . اما مدیران به اندازه ی سازنده ی گروه یا مدیر اصلی به گروه اشراف ندارند . زیرا مدیر اصلی اختیارات آن ها را در تلگرام ، ویرایش و تعیین می کند .

همچنین هر زمان که لازم باشد ، مدیر اصلی می تواند وضعیت کاربری مدیر را به حالت عادی و مانند سایر اعضای گروه تغییر دهد .

هر مخاطب می تواند پیام خود را پس از به اشتراک گذاری حذف نماید .

سوپر گروه چیست ؟

در صورتی که اپلیکیشن تلگرام خود را به روز رسانی کنید ، می توانید گروه را به سوپر گروه تبدیل کنید . به دلیل ارسال زیاد پیام در سوپر گروه ، پیام های جدید بدون هشدار ارسال می شوند تا موجب آزار دیگران نشود .

مدیر زمانی گروه خود را به سوپر گروه تبدیل می کند که بخواهد ضرفیت گروهش را افزایش دهد . محدودیت عضویت افراد در سوپر گروه از سه عضو تا پنج هزار عضو می باشد .

در سوپر گروه نیز ادمین اصلی و سازنده ی سوپر گروه می تواند تعدادی ادمین را برای سوپر گروه انتخاب نماید . ادمین ها مسئولیت زیادی دارند زیرا سوپر گروه بزرگ است و پنج هزار نفر عضو تعداد کمی نیستند . در نتیجه حتماً باید به خوبی مدیریت شوند که به مشکل بر نخورند . در سوپر گروه ها هر مخاطب می تواند پیام خود را پس از به اشتراک گذاری حذف نماید .

تفاوت گروه و سوپرگروه :

اولین تفاوتی که به چشم می خورد تفاوت بین تعداد اعضاء در گروه و سوپر گروه است . که تعداد اعضای سوپر گروه از گروه خیلی بیشتر است .

دوم نظارت بیشتر مدیران سوپر گروه به اعضای خود

سوم اعضای جدید سوپر گروه می توانند پیام های آن را از روزی که سوپر گروه ساخته شده است ، ببینند . اما اعضای گروه تنها می توانند ، پیام های از زمان عضویت خود به بعد را ببینند .

 

خرید ممبر تلگرام