تبلیغات گسترده تلگرام

تبلیغات گسترده تلگرامی

تبلیغات گسترده تلگرام

آیا می دانید که به راحتی می توانید در تلگرام مطرح شوید؟

با فست تلگرام می توانید به راحتی برند و کانال خود را مطرح کنید.

راهکار پیشنهادی ما به شما تبلیغات گسترده تلگرامی می باشد که در مدت زمانی کوتاه می توانید هزاران هزار بازدید در کانال های مطرح و سوپر گروه های تلگرامی داشته باشید.

با کمک فست تلگرام تبلیغی موثر و مفید و پر بازدهی را در تلگرام داشته باشید.

فست تلگرام راهکاری سریع برای پیشرفت برند شما دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

 

تبلیغات گسترده راه کاری موثر برای دیده شدن شما در تلگرام است. با بازدید گرفتن در کانال های معتبر و معروف به راحتی می توانید برای پست تبلیغاتی خود در مدت زمانی کوتاه به صورت روزانه دریافت کنید.

با تبلیغات گسنرده تلگرام می توانید اعضایی فعال و کار آمد و پر بازدهی دریافت کنید و نه تنها بازدید کانال خود را به شدت افزایش خواهید داد بلکه می توانید به راحتی برند خود را به همگان در مدت زمانی کوتاه معرفی کنید.

این نوع تبلیغات به سه روش تبلیغات نوتیفیکیشن اندوریدی و تبلیغات سوپر گروه پر بازده و تبلیغات در پیج های معروف تلگرامی از جمله کانال های خبری، کانال های موزیک، کانال های ورزشی و کانال های عمومی و تفریحی و کانال های پزشکی تلگرام تبلیغاتی مفید و موثر داشته باشید.

 

سوالات متداول:

-تاریخچه تبلیغات گسترده تلگرامی چه بود؟

تبلیغات گسترده تلگرامی در همان ابتدای پیدایش کانال های تلگرام شکل گرفت و ابتدا در کانال های معروف صورت می گرفت و پس از مدتی با ازدیاد کانال های تلگرامی و مطرح تر شدن تلگرام شدت گرفت و همه گیر شد و هنوز هم از بهترین نوع تبلیغات و به صرفه ترین نوع تبلیغات می باشد. این نوع تبلیغات در ابتدا با استفاده از کانال های تلگرامی و سپس تبلیغات گسترده پوش نوتیفیکیشن و به تازگی بر روی سوپر گروه نیز انجام می شود.

-چرا باید از تبلیغات گسترده تلگرام استفاده کرد؟

بهترین روشی که شما می توانید کالا و برند خود را معرفی کنید و اعضایی مفید و موثر و پر بازدید دریافت کنید تبلیغات پر بازده تلگرام است که نه تنها اعضایی هدفمند به شما می دهد بلکه بازدید و بازدهی کانال شما را ثابت خواهد کرد.

-انواع روش های تبلیغات گسترده تلگرام چیست؟

تبلیغات گسترده سوپرگروه، تبلیغات گسترده کانال، تبلیغات گسترده نوتیفیکیشن(تبلیغات کلیکی اندرویدی)

-در روش تبلیغات گسترده سوپر گروه تبلیغات به چه صورت انجام خواهد شد؟

در این روش پست منتخب شما در بیش از بیست هزار گروه و سوپر گروه تلگرامی با موضوعات مختلف انتشار داده خواهد شد و افرادی که پست شما را رویت می کنند به شما مراجعه خواهند کرد.

-در روش تبلیغاتی گسترده تلگرام به صورت کانالی تبلیغات به چه صورتی انجام خواهد شد؟

در این روش پست دلخواه شما که جنبه تبلیغات برای کسب و کار و یا برند و کانال شما را دارد در بیش از ده ها کانال محبوب و مطرح تلگرام به صورت گسترده به نمایش در خواهد آمد و بازدهی بالایی خواهد داشت.

-روش تبلیغات گسترده پوش نوتیفیکیشن چیست و چگونه انجام می شود؟

در روش تبلیغات گسترده پوش نوتیفیکیشن تبلیغات منتخب شما به صورت متنی برای صدها و میلیون ها کاربر بسته به نوع انتخاب شما از لحاظ تعداد ارسال خواهد شد و اعضا در این روش تبلیغات شما را رویت و در صورت تمایل بر روی آن کلیک نموده و به کانال شما منتقل خواهند شد.

-چرا تلگرام را باید برای انجام تبلیغات گسترده انتخاب کرد؟

تلگرام امروزه با داشتن بیش از یکصد میلیون کاربر فعال و بیش از چهل میلیون کاربر ایرانی فعال توانسته است بازدهی بالایی را نسبت به سایر شبکه های اجتماعی داشته باشد پس انتخاب درست تبلیغات گسترده تلگرام می باشد که بازار هدف شما را به راحتی مهیا می کند.

-روش انجام این نوع تبلیغ به چه صورت می باشد؟

این نوع تبلیغات با سه روش مذکور انجام خواهد شد و برای انجام تبلیغات ابتدا از این طریق با ما در تماس باشید تا بنر شما را مشاهده و نوع تبلیغات شما و برند شما را رویت کنیم چرا که برای اجرای این نوع تبلیغات برای تمامی کانال های تلگرامی قابل اجرا نیست و مشکلاتی به همراه خواهد داشت.توجه داشته باشید که برای تبلیغات حتماْ قبل از ثبت سفارش با فست تلگرام در ارتباط باشید چرا که هیچ گونه تبلیغات غیر اخلاقی و خلاف قوانین صورت نمیگیرد.

-تعداد ارسال تبلیغات برای روش پوش نوتیفیکیشن چه مقدار است؟

تعداد ارسال در روش پوش نوتیفیکیشن بسته به در خواست کاربر است و باید توجه داشت که در این روش تمامی کاربرانی که تبلیغات برای آن ها ارسال می شود تبلیغ شما را رویت نخواهند کرد چرا که این نوع تبلیغات ارسالی است نه کلیکی و بازدیدی.

-تعداد ارسال تبلیغات برای روش تبلیغات گسترده کانال چه مقدار است؟

تبلیغات کانالی گسترده نیز به صورت بازدیدی محاسبه خواهد شد و سقف سفارش شما نیز پانصد هزار کاربر می باشد و این نوع تبلیغات می توانید بازدیدی بیش از دو میلیون برای پست منتخب شما به همراه داشته باشد.

-تعداد ارسال تبلیغات برای روش تبلیغات گسترده سوپر گروه چه مقدار است؟

برای روش تبلیغات گسترده سوپر گروه میزان کمترین سفارش شما باید ده هزار باشد و تا یکصد هزار امکان پذیر می باشد.

-و اما چرا فست تلگرام را باید برای تبلیغات گسترده تلگرام استفاده کنیم؟

فست تلگرام با سابقه درخشان خود در امر تبلیغات پر بازده تضمینی و گسترده تواسنته است کاربران زیادی را به خود جلب کند و به رضایت بالای مشتریان خود همراه بوده است.