اینستا با IFTTT

اینستا با ربات آی اف تی تی تی

اینستا با IFTTT

دیدن پست های اینستاگرام در تلگرام توسط ربات IFTTT (اینستا با IFTTT) : قبلاً در مورد آشنایی با ربات IFTTT توضیحاتی را خدمتتان ارائه دادیم . همان طور که می دانید ربات IFTTT یک ربات هوشمند است که بین اپلیکیشن های مختلف و تلگرام تعامل ایجاد می کند و یک حالت شرطی و اتوماتیک را نیز برقرار می سازد .

امروز می خواهیم ، به شما مطلبی را در مورد ایجاد ارتباط بین اینستاگرام و اپلیکیشن تلگرام آموزش دهیم . به این منظور که هر زمان در اینستاگرام برای شما پستی ارسال شود ، به اپلیکیشن تلگرام شما نیز ارسال خواهد شد .

نحوه ی ایجاد ارتباط بین اینستاگرام و تلگرام : اینستا با IFTTT

ابتدایی ترین و مهم ترین کاری که باید انجام دهید ، آن است که به سایت IFTTT مراجعه نمایید و یک حساب کاربری IFTTT ایجاد نمایید .

اکنون اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید . حال به یکی از مخاطبان خود ( یا خودتان ) یک پیام ارسال نمایید که متن این پیام @IFTTT باشد . سپس پیام شما آبی رنگ و فعال می شود . روی آن تپ کنید تا به صفحه ی گفت و گو با ربات IFTTT هدایت شوید .

صفحه ی گفت و گو با ربات باز خواهد شد . روی دکمه ی استارت پایین صفحه تپ نمایید . ربات IFTTT برای شما پیامی ارسال می کند که حاوی لینک زیر است :

 

1اینستاگرام-با-آی-اف-تی-تی-تی-169x300 اینستا با IFTTT

 

https:// IFTTT.com/telegram

اکنون روی آن لینک تپ نمایید . همانطور که مشاهده می نمایید به سایت IFTTT هدایت می شوید که پنجره ای برایتان باز خواهد شد .

 

1اینستاگرام-با-آی-اف-تی-تی-تی-169x300 اینستا با IFTTT

 

در این پنجره ، لیستی از اپلت ها ( کدهای اختصاصی دستور ها هستند .) را مشاهده می کنید که مخصوص تلگرام هستند .

روی یکی از اپلت ها تپ کنید . اکنون از شما نام کاربری و رمز عبوری را می خواهد که در ابتدای کار در زمان ایجاد حساب کاربری از آن استفاده کردید .

اکنون روی گزینه ی اُکی تپ کنید . حال در محیط تلگرام هستید و مجدداً روی استارت تپ کنید . سپس بر روی گزینه ی Authorize IFTTT تپ نمایید تا مجوز برقراری ارتباط بین تلگرام و اپلیکیشن های دیگر را دریافت کنید . روی گزینه ی اُپن تپ کنید . پس از آن که دسترسی شما صادر شد ، به لینکی که قبلاً رفتید مجدداً مراجعه کنید  :

https:// IFTTT.com/telegram

 

1اینستاگرام-با-آی-اف-تی-تی-تی-169x300 اینستا با IFTTT

 

اپلت اینستاگرام را از بین اپلت های دیگر انتخاب نمایید . اکنون باید برای فعالسازی روی سوییچ Turn on پایین صفحه تپ کنید تا به حساب تلگرام خود اجازه ی دسترسی به پست های اینستاگرام خود را بدهید . گزینه ی سیو را تپ کنید تا اپلت شما فعال شود .

خوب بین اینستاگرام و تلگرام ارتباط و تعامل برقرار شد .

خرید ممبر تلگرام