اشتراک تصویر پروفایل افراد

اشتراک تصویر پروفایل افراد

اشتراک تصویر پروفایل افراد

آموزش به اشتراک گذاشتن عکس پروفایل اعضای تلگرام برای اعضای دیگر (اشتراک تصویر پروفایل افراد): به اشتراک گذاشتن عکس پروفایل عضوی از تلگرام برای عضوی دیگر ، کار آسانی است . زیرا برای این کار دیگر نیازی به ذخیره ی عکس ندارید .

حتی نیاز به گرفتن اسکرین شات نیز نخواهید داشت . زیرا با روشی که امروز در فست تلگرام ، به شما عزیزان آموزش می دهیم ، می توانید به صورت مستقیم و بسیار راحت ، عکس پروفایل کاربری را برای کاربر دیگر ارسال نمایید . پس با فست تلگرام همراه ما باشید .

نحوه ی به اشتراک گذاشتن عکس پروفایل اعضای تلگرام برای اعضای دیگر (اشتراک تصویر پروفایل افراد) :

اپلیکیشن تلگرام را اجرا نمایید . در صفحه ی اصلی مسنجر تلگرام ، بر روی آیکن سه خط گوشه ی سمت چپ و بالای صفحه تپ نمایید .

از منویی که باز می شود ، گزینه ی کانتکت را انتخاب نمایید . همان طور که مشاهده می کنید ، لیست کاربران تلگرام را که در گوشی خود ذخیره دارید باز خواهند شد .

اکنون مخاطبی را که قصد دارید ، عکس پروفایل او را به اشتراک بگذارید ، انتخاب نمایید . بر روی اسم او تپ نمایید تا وارد پنجره ی گفت و گو با مخاطب شوید .

اکنون بر روی نام پروفایل یا عکس کاربر که در بالای صفحه ی گفت و گوی او قرار دارد ، تپ نمایید تا وارد صفحه ای شوید که مشخصات او در آن درج شده است .

بر روی عکس پروفایل کاربر تپ نمایید ، تا آن را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید .

اکنون اگر با انگشت خود عکس کاربر را از سمت راست صفحه به سمت چپ صفحه بکشید ، این امکان بوجود می آید که تمام عکس های پروفایل او را مشاهده نمایید ؛ تا بتوانید یکی از عکس ها را برگزینید .

سپس بر روی آیکن اشتراک گذاری که در گوشه ی سمت راست و پایین صفحه قرار دارد ؛ تپ نمایید .

همان طور که مشاهده می کنید ، منویی برای شما باز خواهد شد ، که شامل گزینه های متعددی است .

اکنون اولین گزینه یعنی گزینه ی ” تلگرام ” را انتخاب نمایید .

سپس تلگرام شما را به سمت صفحه ی اصلی خود هدایت خواهد کرد . در این قسمت تمام چت های گفت و گوی خود را مشاهده می کنید . حال بر روی پنجره ی گفت و گوی مخاطبی که قصد دارید ، عکس پروفایل را برای او به اشتراک بگذارید ؛ تپ نمایید .

در پنجره ی بعدی کلید ” اُکی ” را انتخاب نمایید . عکس پروفایل کاربر مورد نظر شما برای کاربری دیگر ارسال می شود . خرید ممبر تلگرام