پیام ویدیویی تلگرام

پیام تصویری تلگرامی

پیام ویدیویی تلگرام

در ابتدا برای اینکه از قابلیت کاربردی ویدئو مسیج یا پیام ویدیویی تلگرام در تلگرام بهره مند شوید تلگرام خود را به نسخه ی 4.0  به روز رسانی کنید . زیرا در نسخه های قدیمی تلگرام این قابلیت وجود ندارد . همچنین مخاطبانی که قصد ارتباط ویدئویی با آن ها را دارید هم باید تلگرامشان را آپدیت کنند . ویدئو مسیج توسط دوربین گوشی ارتباط ویدئویی خود را برقرار می سازد .

حال نرم افزار تلگرام را اجرا کنید . مخاطب مورد نظرتان را از قسمت کانتکت ها انتخاب کنید و زمانیکه وارد پروفایل او در محیط چت شدید آیکن میکروفون یا camera mode  را لمس کنید تا از میکروفون به دوربین تغیید کند . اکنون مانند زمانی که صدایتان را ارسال می کردید ، آیکن دوربین را لمس کنید و نگه دارید تا ویدئو مسیج شروع به ضبط نماید .

زمانیکه قصد داشتید به ضبط ویدئویی خاتمه دهید انگشت خود را بردارید تا ضبط ویدئویی تمام شود و ویدئو ارسال گردد  ، که این قابلیت مانند ضبط صدا است که به محض برداشتن انگشت دستتان و لمس نکردن ضبط صدا به اتمام می رسد و صدا ارسال می شود . و نکته ای که وجود دارد این است که اگر به ویدئو نیز ضربه بزنید صدای ویدئو نیز فعال می گردد.

شما می توانید بر روی آیکن دوربین که در سمت چپ و پایین صفحه قرار دارد تب کنید و تعیین کنید کدام دوربین گوشی ، را برای ضبط ویدئو چت انتخاب می کنید ، دوربین پشت گوشی را یا دوربین روی صفحه ی موبایل .

پیام ویدیویی تلگرام در تلگرام را نمی توان قبل از ارسال دید زیرا بالافاصله پس از ضبط ، ارسال می شود . در نتیجه اگر پس از ارسال پشیمان شدید می توانید ویدئو را حذف کنید .

اگر در حین ضبط پیام ویدئویی ، تمایلی ندارید که با انگشت آیکن دوربین را نگه دارید ، می توانید آیکن دوربین را قفل کنید . به این صورت که آیکن دوربین را به سمت بالا بکشید تا روی دوربین قفل شود . در نتیجه می توانید پیام ویدئویی جالب تر و طولانی تری را ارسال کنید .

برای توقف ویدئو در حالت قفل دوربین ، روی دکمه ی مربع قرمز رنگ ، در سمت راست صفحه ضربه بزنید و برای ارسال روی دکمه ی موشکی شکل کلیک کنید .

در ضمن حداکثر زمان ضبط ویدئو مسیج تلگرام یک دقیقه است . تلگرام به صورت پیشفرض ویدئوی شما را در محیط دایره ای شکل ارسال می کند . همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید پیام ویدئویی خود را در پاپ آپ ببینید . و به بخش های دیگر تلگرام سربزنید بدون آنکه ویدئوی شما قطع شود . از جمله نکات قابل توجهی که باید به آن اشاره کرد راحتی ضبط و ارسال پیام های ویدئویی و همچنین سرعت بالای ارسال به دلیل فشرده سازی ویدئو توسط تلگرام می باشد .

خرید ممبر تلگرام